Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a baratommal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
A párommal most szunetet tartunk egymas kozott mivel ugy ereztuk , hogy ez igy nem megy masok az elkepzelesei mint az enyemek neki meg csak a baratok a minden hetvegi buli es a pia a fontos .. Most megbeszeltuk hogy adunk egymasnak egy hetet , hogy mindenki atgondolja mit is akar ettol a kapcsolattol es hogy kepes e valtoztatni rajta .. De szerintem itt neki kell nem nekem valtozni es o pedig azt mondja hogy en nem tudok alkalmazkodni, pedig szerintem 20 evesen mar kellenenek mas elfoglaltsagok nem csak ezek . Nem tudja igy erettsegi utan mit akar magaval kezdeni csak van es majd lesz valami .

2018. febr. 8. 08:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen sajnos vagy nem sajnos, de a legtöbb srác bulizik és iszik. Szóval ebben nincs semmi meglepő. Sőt, a fiúknál ez sokkal tovább is húzódik, mint a lányoknál, 26-28 éves korukig is simán. Valószínűleg a barátod is még egy gyerek belül, nem áll készen egy komoly kapcsolatra, de ennyi idősen még nemis kell neki. Meg neked sem feltétlen, vagy ha igen, akkor keress egy érett férfit, aki már kinőtt a bulizgatásból :)
2018. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, 20 évesen én sem éltem olyan életet, mint 30, főleg mint 40 évesen...de azt gondolom neked kell tudni eldönteni, hogy mennyi az, amit tolerálsz...én megértelek, hogy ez így nem oké. Beszélj vele, ha még folytatja, akkor keress komolyabbat...
2018. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Csak semmi terve semmi celja csak a bulizas hetrol hetre es igy el van egesz allo nap... Es mondtam neki hogy ez szerintem nem celra vezeto es mintha meg se hallotta volna..
2018. febr. 8. 08:40
 4/36 anonim ***** válasza:
19%
Most komolyan mit vársz tőle 20 évesen, mikor bulizzon ha nem most? El vagy te tévedve... Ennyi nem jár neki szerinted? Akkor minek vagy vele ha még ennyit sem tudsz elnézni neki? Te hány éves vagy amúgy?
2018. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy gyerek. Gyerekesen, felelőtlenül gondolkodik és viselkedik. Ne megváltoztatni próbáld, nem az anyukája vagy, inkább keress mást.
2018. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Ha már egy pár vagytok, tűzzetek ki együtt egy közös célt. Ez így nagyon üres szöveg, hogy legyenek céljai. Elsőre mondjuk jó lesz egy közös nyaralás. Ha képesek vagytok együtt megszervezni és lebonyolítani, akkor érdemes folytatni, érdemes következő projektet tervezni. Ha csak a veszekedés, a balhé meg a nézeteltérés van belőle, akkor jobb lezárni a kapcsolatot.
2018. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Ezt a nem tudja mit kezdjen magával dolgot hogy kell elképzelni? Nem is tanul tovább? Nem dolgozik?
2018. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Ugy kell elkepzelni hogy azt mondja hogy majd lesz valami anyuci kicsi fia az apjanal segitkezik de nem napi 8 oraba hanem ha ugyvan de ha nem anyuci akkor is penzeli ot. Es kerdezem ot mi lesz igy ebbol es hogy en ne szoljak bele es ne aggodjak miatta en torodjek magammal
2018. febr. 8. 09:40
 9/36 anonim ***** válasza:
78%
Szünetnek semmi értelme, úgyis véglegesen szakítani fogtok. Kár erőltetni. Nem illetek össze. Ő bulizna még, te meg vmi komolyabbra vágysz. Megjegyzem, nincs semmi elítélendő a srácban, 20 éves, mikor bulizzon ha nem most? Nincs jogod elvárni, hogy 20 évesen úgy gondolkodjon mint egy 30 éves. Neki a buli a legfontosabb, a mának él, ebben nincs semmi rossz. Majd később idővel más lesz a fontos neki, normális esetben.
2018. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Egy moziba nem akar eljonni mert neki a bulin kivul minden unalmas . Kimozdulni nem akar sehova ink egesznap meseket meg sorozatokat nez otthon
2018. febr. 8. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!