Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem enged se dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged se dolgozni, se szórakozni, se nyaralni. Ez így már kisajátítás?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, ő dolgozik, de a szüleinél lakik. A szüleimhez sose akar jönni, mindig én megyek át hozzá. Ő nehezen barátkozik, és nem is jár el nagyon sehova, és mindig megsértődik, ha nekem programom/dolgom van, amikor ő is ráér. Ha elmegyünk valahova, sosem enged fizetni, mondván én nem keresek, mindig drága ajándékokat vesz nekem, de én nem viszonozhatom neki. Nyáron lebeszélt arról, hogy dolgozzak, mert ő sem dolgozott egyetem alatt, és ha estére hívnának be, az csak tőle elvett idő lenne.

Az anyja és testvére próbálnak velem beszélgetni, a testvére el is hívott hozzájuk, de a párom nem akarja, és mindig elhív, ha az anyja beszélni akar velem.


2017. dec. 27. 15:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az hát.

Ha nem dolgozol, mégis hogyan lesz saját kereseted?

Meg ő minek dolgozik akkor? Az nem az együtt töltött időt veszi el?


22/N

2017. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Arról meg hogy évközben dolgozzak, szó sem lehet, mert a tanulás így is elveszi az energiámat meg az időmet tőle.
2017. dec. 27. 15:49
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Én is örülnék egy ilyen lánynak, hogy csak csettintek, ő ugrik és odatartja a seggét.
2017. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerinte nekem ne is legyen saját keresetem, amíg tanulok, mert a szüleim el tudnak tartani és a szórakozásokat ő fizeti.
2017. dec. 27. 15:50
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy ne legyen, hanem felesleges.
2017. dec. 27. 15:51
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemista vagy es ilyen hulye? Nehezen hiszem, hogy ilyen letezik
2017. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Suli utan meg jon az, hogy most se legyen sajat kereseted, mert neki van, meg amugy is, ki takaritja ki a retkes lakast minden nap, na meg a szaros alsogatyai se fogjak magukat kimosni. Ja, a barataiddal, csaladoddal se talalkozz tovabbra sem, mert neki minden nap haromfogasos, friss vacsora kell az asztalra azonnal, ahogy hazaert a munkabol :) A helyedben mar most lelepnek.
2017. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez azért nem igaz. Lány létemre nem vagyok házias, és még főzni sem tudok. A konyha az ő felségterülete, szerintem meg is sértődne, ha ezt elvenném tőle.
2017. dec. 27. 15:57
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
max azért van veled, mert te ezt hagyod, más nő, ezt nem hagyná
2017. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor ez egyre érdekesebb...
2017. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!