Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Spúr a pasim?! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spúr a pasim?! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal és nem tudom eldönteni, hogy tényleg spúr vagy csak ennyire spórolna... Olyan kijelentéseket tesz, hogy jaj ő nem szokott otthon csak tusolni, mert ha a kádban engedné meg a vizet akkor az sokkal drágább és nem akar vizet pazarolni (nem, nem arra gondolok, hogy mindennap teli engedett káddal fürödjön az ember, de néha jól esik egy fárasztó nap után félig engedni és "wellnesselni"). Meg hogy ő nem megy el fodrászhoz, mert az túl sokba kerül inkább otthon nyírja a haját. Ha inni megyünk akkor órákig hallgatom előtte, hogy mennyire sokba kerül egy kocsmázós este. A múltkor pl találkoztunk és magának vett két csokit, amit simán benyomott, de nekem már egyet sem (ami azért fáj, mert fordított esetben én mindig viszek neki is valamit). Illetve sokszor alap dolgokra mondja, hogy mennyire drága, mikor ilyen teljesen egyszerű dolgokról beszélünk. Sőt sokszor felhozza témának a pénzt is mások előtt is. Pl. büszkélkedve mondta, hogy egyszer az apja talált egy vadkacsát, amit talán lelőttek,de még "friss" volt és inkább hazavitte, hogy főzze meg az anyja... Csak nekem tűnik spúrságnak az ilyen dolog? Én vagyok nagyon anyagias vagy szerintetek sem normális?

Hozzáteszem, hogy ezt totál otthonról látta, a szülei brutálisan belenevelték. El lehet ezt valaha hagyni egyáltalán?


2018. febr. 10. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as a te kommented teljesen irreleváns. Nem anyuci pici fia, van tesója és rohadtul nem édesgették magukhoz a szülei, sőt... A többieknek pedig köszönöm. Kicsit nehéz ez a dolog, mert közben pedig szeretem, de ezzel teljesen ki lehet engem akasztani. Én olyan családból származom, ahol kemény munkával lett minden megkeresve (ezért tudom, hogy spórolni kell!) de! mindig is adtak a szüleim a minőségre, és ha valami fontos dolog kellett, sosem szaroztak a pénzzel(spórolt pénzből). Ezért nehéz számomra elfogadni mikor teljesen az ellenkezőjét látom.
2018. febr. 11. 13:42
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Kerdezo, teljesen megertelek. Az en szuleim is ilyenek es erre is neveltek, h dolgozni kell, sporolni, de ha ki kell adni a penzt, akkor legyen az egyetlen 1 darab, de minoseges. Pl. vettem majd 20 000Ft-ert Polaroid napszemuveget, mivel nagyon kell vigyaznom a szemeimre es gondoltam, h ezalol a napszemuvegek sem kivetelek, legyen olyan ami tokeletes UV szuros... Sosem szoktam ezekkel nagyra lenni. Az egyik baratnom pedig eszrevette, h milyen a napszemuvegem, rakerdezett h mennyibe kerult, mert o is gondolkodott komoly napszemuvegen. Mondtam neki az arat, es majd elajult, h h tudtam ennyi penzt kiadni napszemuvegre, h neki nincs is ennyi penze, de megcsak nem is adna ki ennyit. Erre csak annyit valaszoltam, h amig van otthon neki 10db H&M, New Yorker meg ki tudja honnan vasarolt szemuvege, ennek a 10 db-nak az arabol mar tudott volna venni 1 minosegit. Azonnal csendben lett es mondta is h igazam van. Szoval sokszor az emberek nem gondolnak bele, h nem kell 50 fele semmibol, 1x kiadni picit dragabbert es az evekig elvan. A napszemuveg amirol szo volt mar 4 eve megvan, szoval mar 4 eve nem koltottem napszemuvegre es egy ideig nem is kell :D
2018. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!