Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a pasim ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pasim ezen agyament ötletéről?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön él és dolgozik, én egyelőre itthon vagyok. Kivett az ottani viszonyokhoz képest egy elég nagy lakást, amiben 2 szoba is van, plussz a tágas nappali. Kitalálta, hogy kiadja az egyik szobát egy lengyel párnak, mindezt úgy, hogy õk csak a nappalin keresztül tudják majd megközelíteni a szobájukat, ahol amúgy õ is alszik, létezik.(!)

Emellett közösen használnák a fürdõt, konyhát is. Arra nem is gondolt, hogy fogunk így normálisan együtt lenni, ha kimegyek hozzá. Állítása szerint kell a pénz, amit megértek, én viszont 30 évesen már nem szeretnék ilyen koleszfílinges életet élni. Õ amúgy 40 éves. Csak nemrég jöttünk össze, azután, hogy kivette volna ezt a lakást, de még akkor is meredek az elgondolás, ha megkérdezte a véleményemet ezzel kapcsolatban.

Mit tennétek a helyemben?


2017. márc. 16. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

először is gratulálok hogy ilyen igényes embert találtál, nyilván te magad is nagyon igényes vagy.

nemrég jöttél össze vele és máris beköltöznél hozzá, ráádasul külföldre? hát a lófaszt. ha külföldre akarsz menni, akkor menj a saját erődből, fizess saját magadnak albérletet. imádom mikor valaki lakásért cserébe dugik.

2017. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Látogatóba mennék ki hozzá nyilván, kedves #1, ahogy normális pároknál szokás. Nem pedig "beköltözni" azonnal.
2017. márc. 16. 19:40
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hogy akar kiadni egy lakast, amelynek o is csak egy berloje?
2017. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Tök ok, ha neki ok.


Ti meg lefeljebb szállodáztok amikor kint vagy. Vagy velük megbeszélni hogy van e amikor noncsenek majd ott és akkor menj.

2017. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de nagyon gáz az egész.

Én itthon saját lakásban élek, normális körülmények között.

2017. márc. 16. 19:45
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
En is kulfoldon elek, es nagyon megertem a baratodat. Hidd el, hogy nem azert teszi ezt, mert neki igy jobb. Egy fizetesbol itt is lehetetlen alberletet fizetni, + elni, + repulojegyeket vasarolni haza... En a helyedben nagyon buszke lennek ra, hogy egyedul is boldogul kint, es talalt egy olyan megoldast, amivel nem szakad bele a munkaba sem. Kritizalni konnyu, de valoszinuleg te mar sirva rohantal volna haza, o meg egyedul is boldogul. Aztan ha esetleg ugy dontesz, hogy te is kimesz, es talalsz munkat is, ketten mar konnyebben boldogultok - akkor biztos nem fog ilyet kitalalni. Inkabb orulj annak, hogy talpraesett, es ha te ugy dontenel, hogy kimesz utana, neked mar setagalopp lenne az egesz igy...
2017. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#7:

Éltem külföldön még egyetemista koromban pár évig, ezért pontosan tudom, milyen az, amikor másokkal osztom meg a közös helyiségeket.

A barátom már 14 éve van kint amúgy és nem magyar.

Ha kimegyek én is, szerintem elõször magam bérelek valamit, aztán meglátjuk, hogy alakul.

2017. márc. 16. 20:14
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Te klassz korulmenyek kozott elsz otthon - hat szerintem az nem egy nagy teljesitmeny. Elmondom, hogy en egy XII. keruleti klassz lakasbol mentem kulfoldre, es az arabol itt egy nyomorult garazst sem tudnek venni. Itt egy 30-40nm-es szuteren lakas forintra atszamolva 55 millo forintnal kezdodik, az alberletem havi ara pedig fel millio forint + rezsi. Es akkor meg egy falat kajat sem vettem....
2017. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, miért kellett ekkora lakást bérelnie, ha úgyse használja ki.
2017. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#10:

Na ez az, mondtam is neki, hogy felesleges ekkora kéró, rezsi is húzós.

Valami kis garzon kellett volna, teljesen elég.

2017. márc. 16. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!