Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miatt evészavar?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, 1 eve koltoztunk ossze, ekkor kezdodtek a problemak. Mindig cukkolt a testemmel. Sosem voltam elegedett magammal, ezen csak rontott az hogy mindig osszecsipte a boromet es megjegyezte hogy ajjaj, kicsit fogyni kene nem? Vagy eves kozben odaszolt hogy szerinte azt mar nem kene, mert igy is tul sokat eszem. Kialakult egy beteges megfelelesi kenyszer nalam. Eloszor csak nem tudtam elotte enni, de ma mar odaig fajult a dolog, hogy rosszul vagyok az eteltol, szamolom a kaloriakat, es kerulok minden programot ahol enni kellhet masok elott. Sosem megyek napi 800kcal fole, bar vannak napok amikor egy alman kivul semmit nem eszek. Es bar tudom hogy nem egeszseges, igy erzem jol magam. A paromat nagyon szeretem, nem tudnam elhagyni. Lehetseges hogy elvesztem a kontrollt es anorexiaba fog torkollni ez az egesz?
2018. febr. 12. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog, ez már az.

Az első lépés, a probléma felismerése megvan.

Magadtól viszont nem fogsz tudni változtatni, muszáj segítséget kérned, mert ez csak súlyosabb lesz!

2018. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hány kiló vagy?ha a Barátod akkor el kéne fogadnia úgy ahogy vagy
2018. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
165 cm és 54 kg
2018. febr. 12. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor csak azt nem értem, hogy mi örömöd van abban, hogy egy gyökérrel vagy együtt. Vagy fogadjon el olyannak, amilyen vagy, vagy keressen mást. Lehet te alapból olyan alkat vagy, hogy hiába eszel keveset meg sportolsz, akkor is nagyobb darab leszel. Nem aztmondom, hogy jó dolog elhízottnak lenni, mert nem egészséges dolog, de a barátod beszólásai sem azok egy kapcsolatban.
2018. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
54 kg? Akkor hogy lennél már kövér? Most vagy pont jó súlyban a magasságodhoz, többet ne fogyj, mert csontos leszel.
2018. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
De most mit ba$ztatjátok a csajt? Hát nem egy tündér pofa srác a barátja, aki lehengerlő személyiségével csábítottal el a csajszeszt?
2018. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

#6 Persze, mert a kapcsolat elején, a rózsaszín ködös időszakban ugyan senki sem játssza meg magát, és adja a kedveset, rendeset. Általában pár hónapnak el kell telnie, hogy a felszínre jöjjenek ezek a dolgok, és akkor akaratlanul is keresed az alibiket a másiknak, hogy "pedig olyan rendesnek ismertem meg, most tuti csak rossz időszakot él át." A kérdező csávója azt hiszi, hogy így, hogy már együtt laknak, övék az irányítás. Én olyat is ismerek, aki kb. az eljegyzés után mutatta ki a foga fehérjét, és a menyasszony ki is dobta végül.


A kérdezőnek:

A párod egy tapló, te pedig messze állsz a kövértől. A testalkatod egészséges, de az életmódod nem.


Sajnos a csávód úgy gondolta, hogy az összeköltözéssel be is biztosította magát. Ennek nem szabad így lennie.


22/N

2018. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretsz valakit, aki téged soha nem szeretett és nem is fog?
2018. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem csak testileg,agyilag is menthetetlen vagy.
2018. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor szeressed ezt a férget csendesen, panasz nélkül, hiszen látod, hogy mit tesz veled, de te mégis azt választottad, hogy inkább jól belenyomorítod magadat ebbe a rendkívül komoly viszonyba. Aztán majd ha végleg tönkretetted magadat és a kedves faszid már sehol se lesz, akkor majd jön a bőgicse.
2018. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!