Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragudtam meg? Kinek kellene engednie? Fontoss lenne

Figyelt kérdés

Mivel anyukám legtöbbet az élettársánál van, ezért a párommal nálam szoktunk lenni javarészt. Még nem költözött ide hivatalosan, de általában itt alszunk/eszünk, mikor itthon vagy anyukám és ő későn érne haza akkor szokott haza menni aludni.


Én nemrég fejeztem be a vizsgáimat, nagyon stresszes időszakom volt, kevesebbet tudtunk együtt lenni. A hétvégén érkeztem haza, szóval csütörtökön és pénteken nem találkoztunk, szombat este értem haza és ő vasárnap reggel el is indult munkába(sofőr, hosszabb fuvarok is vannak) és reggelre ért haza. Tegnap kérdeztem, hogy mikor találkozunk, jön egyenesen ide és pihenünk?

Azt válaszolta, hogy megy haza aludni (egyébként 4 kmre lakunk egymástól csak én a város melletti vidéken) aztán ma ha megyek a városba menjek fel hozzá.

Viszont én tudom, hogy ha felmegyek és ő aludni fog, az anyja azt gondolja, hogy zavarom és még most se hagyom békén, illetve nem lenne mit csinálnom ott.


Nekem nagyon rosszul esett, hogy nem jött hozzám mikor megérkezett, mert igazán nem lakok messze tőle és napok óta egyedül vagyok, nem zavart volna senki. Ennyire hiányoztam neki a külön töltött napok után... S azóta sem beszéltünk, jelenleg is vicces képeket osztogat meg a baráti csoportban neten.

Mit gondoltok erről? Ha valakinek hiányzik a párja több nap után és egyedül van otthon, vár titeket ti is inkább haza szaladtok? :/ 21N


2018. febr. 13. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tipikusan az az ember vagy, akinek ha nincs problémája, akkor generál, mert így érzi jól magát. Nem is értem, mit kell ezen kiakadni. Alszik egy nagyot, aztán másnap találkoztok, ennyi. Foglald le magad kislány.
2018. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fárasztó hosszú útról lenne szó igen, inkább hazamennék, különben is, nem a ai nap lesz vége a kapcsolatnak,szóval leszz még időnk együtt. Ha fáradt vagyok, nem fogok rögtön odarohanni a másikhoz. Egyébként mond el ezt neki,hogy neked rosszul esik ez, ne itt sírd ki magad.
2018. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom ilyen hisztit vágna le, mikor hulla fáradtan inkább megyek haza ALUDNI, elég hamar ajtón kívül találná magát.


Nőként mondom, hogy nagyon gáz vagy.

2018. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Nem szoktam pitiáner dolgok miatt kiakadni, ritán veszekedünk, most sem hisztiztem, csupán belül rosszul esik ez. Régebben jött és mondta, hogy még az az idő is jó velem, ha csak alszik mellettem, legalább együtt vagyunk. Nem tudunk valami hú de sok időt együtt tölteni, ez az időszak is nagyon rossz volt... azt hittem nagyon vágyik már arra, hogy megkérkezzen hozzám, fel is ajánlottam, hogy jöjjön, készitek kaját ,hagyom alduni. Biztosan jobb otthon, mivel egy szobában és ágyban(!) kell aludnia a tesójával, az pihentetőbb.

Még olyan dolgok is közrejátszanak, hogy a barátaink hamarabb tudták mikor lesz szabadnapos, minthogy velem megbeszélte volna (pedig arról volt szó elmegyünk kikapcsolódni kicsit ketten)

2018. febr. 13. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én párom állandó éjszakás este 6-tól hajnal 4-ig dolgozik 7-ből 6 napot. Tőlem 25 percre lakik autóval. Hozzám költözött, de van mikor olyan fáradt és álmos, hogy inkább anyukàjánál alszik, mivel az anyukája 5 percre lakik a munkahelyétől. Én megszoktam őt érteni. Érzem, hogy szeret és nem azért teszi ezt, mert nem akar velem lenni, hanem a fáradtság, álmosság teszi ezt. :)
2018. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!