Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kilépnétek ebből a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kilépnétek ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve élünk együtt, van egy 15 hónapos kisfiúnk. Minden másnap dolgozik reggeltől estig, aztán mikor hazaér már csak eszik, fürdik, alszik. Ezt még meg is értem, fáradt, de mikor egész nap itthon van akkor is inkább szinte fél napot a kocsiját bütyköli, ide megy alkatrészért, oda megy segiteni a haverjának stb. Persze ezt is megértem néha, de nem állandóan. Gyerekkel se segit már semmit, régebben fürdette is, mostanában meg már játszani alig játszik vele. Többször próbáltam vele beszélni erről, de csak megsértődik, mert én magamhoz láncolom és elmegy kocsikázni, ez a mániája. Szeretetre vágyok, egyáltalán nem vagyok igy boldog. Tegnap is és ma is bent lesünk a gyerekkel mert esik folyton, ő meg most is valami haverjának a kocsiját csinálja. Nem hiszem, hogy megcsal mert mindig munkásruhába megy, és olajos az egész keze utána. Sajnos nem túl sokat kapok így a szüleimhez kellene visszaköltöznöm, de nem érzek ahoz erőt, hogy mindent újra kezdjek főleg gyerekkel. Egyszer már szétmentünk, akkor jött rá milyen rossz nélkülünk, de most hiába kapot még egy esélyt ugyanúgy alig van velünk.

2018. febr. 14. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd annyiban, igenis vedd rá, hogy beszéljétek. Mondd el neki az összes érzésed, ami benned van, mert ez fontos.
2018. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, ő meg 37.. Gondolom ő már nem fog megváltozni. Olyan rossz, hogy már ilyen fiatalon ilyen rossz kapcsolatba vagyok, nem hiszem, hogy így kéne az életemet leélni
2018. febr. 14. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell így leélni az életedet, de valljuk be, ebben te is hibás vagy...most meg nem maradt " eszköz" a kezedben.
2018. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs miről beszélni, a saját kérdésedet válaszolta meg.

Úgy cselekedj, ahogy neked és a kisfiadnak a legjobb. Gondolnod kell rá is.

2018. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ajj nem akarok károgó gyökér lenni, de egyik barátnőm is így járta meg. 20 évesen összejött egy 35 éves motoros menővel, gyorsan belevágtak a gyerek-dologba is. 25 évesen két gyerekkel döbbent rá, hogy a férfi már nem fog változni, csak a szokásos berögzült dolgait csinálja, az is kb. így reagált, megsértődött. De a felesége azért ne menjen sehová, közben iszonyat unalmas az egész. Nincsen semmi közös foglalatosság, amit élveznétek?
2018. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Mindig ilyen volt, vagy csak mostanság lett ilyen?

Szerintem kicsit elhamarkodtátok a gyerekcsinálást.

Egy 37 évesnek szülni, miközben még alig ismertétek egymást?

Egy gyereknek két szülőre van szüksége, itt ezt ezek szerint nem kapja meg.

Mindenki képes a változásra, ha akarja.

De előre látom, hogy megint született egy gyerek, aki nem válogathatta meg a szüleit. És minden sérült gyerek mögött két felelőtlen szülő áll.


A ti gyereketek is sérült lesz, lelkiekben főleg, ha ez így folytatódik.


Elvált szülők gyereke.. komolyan, mire jó ez?

2018. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most pont úgy élsz, mintha egyedülálló anyuka lennél. Nem látok különbséget. Gondold át, hogy érdemes-e a fiatalságodat erre a pasasra pazarolnod?
2018. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kilépnék, gondolkodás nélkül.

Új esélyt kapott, nem működik; eljár otthonról, szerinte magadhoz láncolod, ez mire jó?!


Az pedig egyenesen dühítő, hogy nem érzel erőt az újrakezdéshez. Anya vagy, felelős a gyerekedért. Te tényleg ezt szánod neki?! Ennyire nem hagyhatod el magad!

Az azért megvan, hogy a gyereketek tőletek látja majd a mintát, hogy egy kapcsolat hogyan is működik? Tőletek kell(ene) megtanulnia nagyon sok mindent.

Ha nem működik a kapcsolat, nem baj, inkább váljatok külön, de egy gyerek ennél a nyűglődésnél azért jóval többet érdemel. Sőt, ti ketten is többet érdemeltek ennél a semmilyen helyzetnél. Csak az első lépést nehéz megtenni, de ennek semmi értelme.

2018. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen nincs erőd újrakezdeni? Ne viccelj! Úgy éltek egymás mellett, mint két 50-es.

Azért szerel és tekereg, mert addig se kell téged nézni. Beleunt a nagy családi idillbe meg a babázásba, nem akarja, hogy "magadhoz lácold". Vagyis ő már inkább szabadulna tőletek.

Ha nem partner, hogy javítsatok a kapcsolaton, akkor ezt megette a fene.

Te meg nem akarsz visszakullogni anyádékhoz, megvert kutyaként, mert ők előre megmondták, hogy nem fog sokáig tartani.

Inkább tespedtek együtt a langyos kakiban, mert az szerintetek tök jó a gyereknek. Nem, mintha ennyi idősen észlelne bármit egy válásból.

2018. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. Szemely a dologban. Ugyan igy de ugyan igy voltam a gyerekkel naphosszakat punnyadtam otthon le voltunk tojva mondvan h o pedig jott ment egesz nap ...a kinezet nem szamit...hidd el ..amig utanna nem mentem s lebukott :(
2018. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!