Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változzak meg? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg? Szerintetek el fog így hagyni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon türelmes, alkalmazkodó lány, aki mindig maga elé helyez engem. Mindig eljár velem horgászni, versenyekre is jön velem, soha nem szól egy szót se, kel fel velem hétvégén hajnalban, támogat, közben egyetemre jár, dolgozik.

70 km-re lakunk egymástól és mindig utazik hozzám.!Tényleg aranyos lány, de nem tudom sajnos megbecsülni. Mindig bántom, sokszor jogtalanul is, de túl büszke vagyok, és sosem kérek bocsánatot tőle, már csak elvből sem. Olyan szinten idegesít sajnos a viselkedése, hogy a falra tudnék mászni. Ismer, tudja, hogy nem vagyok az az eljárós típus, és mindig megkérdezi, kb minden héten, hogy nincs-e kedvem elmenni a haverokkal, vagy hogy ha megyünk valahova, indulás előtt megkérdezi, hogy nem akarok-e mégis esetleg egyedül menni. Miután megbeszéltük, hogy nem így lesz. Mindig mártírkodni akar. Sajnos rászoktattam, hogy folyton együtt vagyunk, de nekem ez néha terhes dolog, és elküldöm ilyenkor a francba, ő meg sírni tud olyankor csak, vagy olyan csúnyát mondok neki ( pl. hogy már nem is szeretem, pedig ez nem így van ), hogy napokig maga alatt van.. Nagyon idegesítő tud lenni. Szeretnék változni, mert törődött velem régen, de most már nem érdeklem, néha féltékeny és veszekszünk, de az esetek nagy részében nagyon közönyös velem, azt mondta, ez a sok bántás meg az empátia hiánya miatt van, meg ilyesmik. Megunta a dolgaimat? El fog szerintetek hagyni? 24/F


2018. febr. 14. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, el fog hagyni és keres egy normális férfit. Nem érdemled meg ezt a lányt egyszerűen.
2018. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha van esze el fog hagyni
2018. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megunta. Hogy ott hagy-e azt nem tudom, de tudom, hogy mivel javíthat által az esélyeiden. Csinálj olyat, amit nem szoktál. Kérj bocsánatot.

31/f

2018. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
El, és jól tenné.
2018. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom végre kezd megjönni az esze és kezd kiszeretni belőled. Nagyon helyes, már rég ki kellett volna rúgnia a búsba. Majd talál valakit, aki tényleg szereti és nem bánik vele utolsó lábtörlőként.
2018. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mielőbb megjön az esze azt likvidál téged,mert nem érdemled meg s ezt semmivel nem lehet kimagyarázni
2018. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy elhagy. Tönkreteszed teljesen.
2018. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Ostoba ember vagy. Remélem faképnél hagy. Csak tudjátok mi a cink? Hogy emiatt a nyomorék miatt a korrekt, normális férfiakat nem fogja tudni értékelni a lány.
2018. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megőrjít a szervezkedéssel is... folyton tudni akarja, hogy mit csinálok, hogy dolgozok hétvégén, de az őrületbe kerget, én nagyon spontán vagyok, nem akarok azon gondolkozni, hogy mi lesz akkor. Ha megyünk valahova, ő 10 perccel előbb oda akar érni, mert mindig pontos, de minek menjek oda 10 percet ácsorogni? Egyszerűen mintha hülye lenne, nem fogja fel, hogy én nem vagyok ilyen ... A haverjaimmal meg a családommal is lassan jobban jóban van mint velem, csak velem ilyen közömbös...
2018. febr. 14. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Irtó gáz vagy.....
2018. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!