Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 14 évi házasság után párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évi házasság után párom bejelentette, hogy ez így nem mehet tovább, elégedetlen velem és az életünkkel. Az egyik fő ok, hogy már nem tetszek neki, meghíztam. Van innen kiút?

Figyelt kérdés

Tudom én is, hogy már nem az vagyok mint régen. De két gyermek után és az évek múlásával egyre nehezebb fogyni.

Júniusig kialkudtam valamiféle haladékot, ne iskolaidőben rontsunk rá ezzel a gyerekekre... néha úgy tűnik, ha sikerülne addig lefogyjak és még pár dolgoban változtatni maradna. Volt már így más is? Most úgy érzem megérné mindent megtenni, ha kicsit kevésbe bántóan fogalmazott volna... vajon lehet-e ebből még normális kapcsolat? Lefogyni ígyis-úgyis megpróbálok de nem tudom ringassam-e magam ábrándokba, hogy ez még működhet-e... nagyon megbántott, azt hittem több volt köztünk ennél.


2018. febr. 6. 15:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Saját tapasztalat...

Le kell fogyni, magad miatt. (Már ha magadnak nem tetszel így)

1: a férjed teperni fog mint állat mikor látja hogy újra jó alakod van, le...od a fejét.

2: ha tényleg nincs remény, kikerülsz a "piacra" újra... 30-35től a pasikban igen kicsiny választék van. Ha normálisabbat akarsz fogni, igenis tegyél magadért.


Szerintem ne teperj, kezdj el eljárni otthonról, edz, ne foglalkozz a bunkó férjeddel. Mert ha kicsi is lenne benne, megértené hogy a gyerekek miatt van ez és nem (csak) magadnak szülted őket.

Hidd el, minél kevesebbet foglalkozol a dologgal, annál jobban érdekli majd. Kis fordított pszichológia. :-)

Kitartás, nem lesz könnyű.

30F

2018. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsőnek teljesen igaza van. Nagyjából szóról szóra leírta, amit én akartam, csak én a női oldalt képviselem. :D Lehet az jön majd, hogy na a bunkó férfiak, stb... gondolom (remélem) nem 5 kilóról van szó, ha pedig jóval több, akkor a saját magad egészsége érdekében fogyj mindenképpen. Ha elkezdesz átalakulni, hidd el, hogy belül is átalakulsz és nem biztos, hogy fog érdekelni a férjed. :)
2018. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bántó és bunkó volt. Természetesen mondhatja, hogy szeretné, ha lefogynál, de nem ilyen stílusban. Aki tiszteli és szereti a másikat, az segít neki, mellette áll, biztatja és erőt ad a változáshoz.


Valószínűleg ő sem az a hamvas ifjonc, aki 14 éve volt, neki is vannak minden bizonnyal külső és belső hibái.


Fogyj le, de magad és a gyermekeid miatt. A párod pedig nem érdemel meg.

2018. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Ő sem tökéletes, de ő úgy 2 éve nagyon elkezdett sportolni... versenyekre jár, de az ő tökéletlensége nem fizikai.

Bevallom tényleg nem 5kg pluszról van szó, inkább 20... :(

2018. febr. 6. 16:30
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízd rá a háztartást, a gyerekeket, a főzést és járj el sűrűn edzeni.:) Ahogy ő teszi.
2018. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%
Most meg ne haragudjatok,de ez a normalis h szova tette.most ha megcsalna akkor ő lenne a szar.En is szultem emoge nem kellene bujni.Akarat kerdese az egesz .A masik meg orulj addig amig ezt mondja nem mas utan keres.Errol beszelek legtobbszor,a baratnoimnek is ,hogy akiket elhagynak vagy nem kivannak mindig a harmadik felet okoljak aztan derulnek ki az ilyenek,hogy azert a nő elhagyja magat ,el hizik stb.Mondom neked meg mindig ez a jobb eset h szol ,h valtozztass!!!
2018. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%
Jah es a baratnom 152 kg ment szulni.1 ev utan 80 volt.Akarat csak az számít.
2018. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Igazi taplo a parod. O ugye 10 ev alatt fiatalabb es fittebb lett.


En kibaxnam, de ha gondolod, adj egy eselyt neki.

2018. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt problémám a súlyommal (bár sajnos betegség miatt), de páromnak eszében sem volt emiatt engem bántani/elhagyni. Leültettem, elmondtam neki, hogy tenni akarok az egészségemért, és tudom, hogy nem így ismert meg, így megkértem, legyen türelemmel, elkezdek tenni is magamért. Elkezdtem tornázni, és beszállt hozzám (rajta is volt pici felesleg). Egészséges kajákat főztem, ő is azt ette velem. Minden héten elmondta, hogy milyen csinos vagyok, kedveseket mondott. Meg is lett az eredménye. Újra a régi vagyok. De ehhez az is kellett, hogy ő teljes mellszélességgel mellettem állt és támogatott. Egy rossz szava nem volt, pedig több mint 15 kilótól kellett megszabadulnom.

Ezzel azt akartam elmondani, hogy 14 év után pláne nem ezt várnám el, hogy bejelentse "kövér vagy, a viszontlátásra". Igenis segíthetett volna pláne 2 gyerek mellett, el is hiszem, hogy nem lehet könnyű. Ehelyett elvárásai vannak, de a jóban-rosszban részből úgy látszik neki csak a jó kell.

Szerintem abszolút igazuk van az előttem hozzászólóknak, magadnak akarj megfelelni/tetszeni, magadért fogyj le, mert hidd el, neked is jót fog tenni. De a fogyás nem megy parancsra, és pláne egyik percről a másikra. Lehet, hogy a kívánt mennyiséget nem is tudod leadni júniusig... hanem mondjuk szeptemberre. ÉS ezzel nincs is semmi probléma. Szerintem ha tényleg látja, hogy teszel ezért, és ennek ellenére el akar hagyni, akkor menjen, mert nem érdemel meg téged. Aki ennyi miatt otthagyja a párját, az nem szereti igazán. Pláne ha esélyt sem ad neki ezen változtatni.

Egyik ismerősöm 35 kilótól szabadult meg, de kellett hozzá másfél év. Nem szabad elsietni, pláne azért, mert a férjednek ez hirtelen nem tetszik. Adjon időt, biztasson, segítsen benne. 14 évet ne akarjon már eldobni valaki pár kiló miatt...ez nagyon szomorú.

Kitartás, kedves kérdező!

2018. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#6

Persze, normális elmondani, de nem így, hogy derült égből egyszercsak közlöd, hogy így nem mehet tovább, lelépsz...

Hanem esetleg először elhívhatta volna magával a kérdezőt edzésekre, mondjuk.... egy normális ember először finoman tálalja a dolgot, és esetleg támogatóan áll a másikhoz.

2018. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!