Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldottátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldottátok meg a távkapcsolatot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hat hónapja vagyunk együtt a külföldi barátommal és 1200km választ el bennünket. Angolul kommunikálunk de ên már tanulom az ő nyelvét. Ha végzett a vizsgáival kiköltözik hozzám amíg én is befejezem az utolsó évem, ehhez azonban mêg 2 év. Jövő nyáron találkozunk legközelebb. Most azonban problémáim akadtak. Eddig minden rendben volt, boldogok voltunk, de az utóbbi 2 hétben úgy vettem észre hogy alig foglalkozik velem, eddig minden nap jókat beszêltünk, mostanában viszont napi öt mondat, aztán el kell rohannia már ha elbúcsúzik egyáltalán. Kérdeztem mi a baj de nem mondott semmit hogy baj lenne, csak hogy elfoglalt mostanában. Én viszont eltávolodtam tőle úgy érzem, és néha legszivesebben szakítanék annyira dühít. Nem sokat változott a viselkedése, még mindig úgy látom szeret, de hiányzik.. Leláncolni se akarom, próbálok megértő lenni de kezd elegem lenni. Szerintetek mit tudnék tenni hogy javuljon a helyzet? Köszönöm.

2018. febr. 17. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Tehat, ezentul, ha elfoglalt lesz, akkor jon a hiszti meg a szakitas gondolata? Mikozben o masik orszagba koltozne ertetek, hogy vegre valoban egymas eleteben legyetek mindennap. Az ilyen kapcsolatok felnotteknek valoak csak es kizarolag. Ha meg ennyitol eltavolodsz tole (lesztek am meg ennel elfoglaltabbak is a valo eletben), akkor inkabb ne vesztegesse az idejet es penzet koltozessel, mert ez nem egy eros, kitarto kapcsolat a reszedrol.
2018. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jövő nyáron találkoztok legközelebb?
2018. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: teljesen igazad van de ha nem is beszêl hozzám rendesen akkor mi lesz később, hogy tartunk ki 2 évig?

Második: igen, jövő nyáron elutazom hozzá.

2018. febr. 17. 15:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol lakik, hogy ilyen viszonylag kis tavval ilyen sokaig nem tudtok talalkozni? Nezd, en magam evek ota elek ennel sokkal nagyobb tavval tavkapcsolatban (bar mar szerencsere csak felig-meddig az, de eleinte volt, hogy mi is honapokig egy-ket-harom nap lattuk egymast), ugy hogy a parom heti 60-65 orat dolgozik, en magam egyetemre jarok es mellette ket helyen dolgozom, es igen, van amikor annyi jut, hogy "Jo ejszakat dragam" huzamosabb ideig, mert ezzel jar, hogy vannak idoszakok, amikor nem vagyunk benne konkretan a masik eleteben. Ezt meg egy ilyen kapcsolatban meg kell tanulni kezelni, felnoni hozza agyilag (ezt nem degradaloan irom, csak itt sokszor latok hasonlo problemakat, amibol aztan szakitanak - egy tavkapcsolatban ez nem mukodik) hiszti, duh es tamadas nelkul. Es emellett nagyon elkotelezettnek kell lenni a masik fele. Ha ez ugy erzed, hogy nem megy, akkor ne eroltesd.
2018. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Negyedik: Hollandiában lakik, úgy volt hogy idên nyáron találkozunk de nem sikerült összehozni ezért jövőre tettük át :/ Köszönöm a hasznos választ, igazad van meg kell êrtenem, ez is a távkapcsolat rêsze. Még sosem volt ilyenben részem azért ilyen nehéz megértenem, de elveszíteni sem akarom. Egyébként 20 éves vagyok
2018. febr. 17. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
"Hollandiaval" ne mar, hogy ilyen keveset talalkoztok :(. 10 ezer alatt meg vagy oda-vissza. Hanyszor talalkoztatok mar?
2018. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyszer amikor megismertem, és egyszer eljött hozzám, nagyon rendes volt hogy szakított rám időt és pénzt. Most 4 hónapja semmi :/
2018. febr. 17. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat, ez nagyon karcsú... egyszer eljonni? Akar 2-3 hetente is talalkozhatnatok felvaltva. Meg ha egyikotok Uj Zelandon lakna, a masik meg Peruban, akkor oke, de igy... 2 ora tavolsag se repulve, es ha ma este talalom ki, hogy holnaputan megyek, meg akkor sincs 100 euro se. Biztos mindketten akartok talalkozni? Nem csak te? Vagy ha azt mondanad, hogy jovo heten menni szeretnel, mit mondana?
2018. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem sikerült összehozni? 1200 km az SEMMI!


Mi 1000 km-ről megoldottuk, hogy háromhetente együtt lehessünk 4-5 napot, unokatesómék is (ott a lány volt holland).

2018. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyolcadik: Igen sajnos még csak kétszer találkoztunk, a szüleim nagyon támogatnak és kedvelik őt szerencsêre úgyhogy megêri a pénzt.
2018. febr. 17. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!