Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem, túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, túl nagyok az elvárásaim? 21/N

Figyelt kérdés

Röviden az a lényeg, hogy a barátommal másfél éve vagyunk együtt. Úgy érzem, hogy a párkapcsolatunkba én adok 70%-ot, ő meg 30-at, de amikor szükséges lenne, pont akkor nem ad lelki támogatást. Például most kezdtem el dolgozni, és egyetemre is járunk. Nem könnyű "beletervezni" a hetembe a randikat, és ez engem baromira zavar is, viszont a barátomat egyáltalán nem izgatja. Úgy érzem, mintha csak én szenvednék, hogy kevesebb idő jut egymásra. A randikat amúgy úgy kell elképzelni, hogy meglátogatom őt, és amúgy sem lakik olyan közel, de ez a legkevesebb gond.


Mostanában folyamatosan azon parázok, hogy mit is jelent "felnőtté válni", hogy hogyan oldjam meg, hogy ki tudjak repülni a családi fészekből, és szavakban ő is támogat, viszont tettek formájában sosem.


Amikor együtt vagyunk, mindig nagyon kedves és figyelmes, de lehet, hogy ezt az egész kapcsolatot sokkal lazábban kezeli, mint én? Lehet nekem túl nagyok az elvárásaim? Nem értem, miért vagyok ennyire boldogtalan. Ő az oka, vagy a hozzáállásomban kellene keresnem a hibát?



2018. febr. 17. 18:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy beszéltem vele
2018. febr. 17. 19:12
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

hát pont ez az!

hogy beszéltél vele, de még mindig elégedetlen vagy és innét akarsz választ.

szerintem az van, hogy vagy nem tudsz vele beszélni.. vagy nem vagy vele elég határozott, vagy csak nem azt a választ kaptad amit hallani akartál

2018. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

figyelj.. én heti 4 napot töltök együtt a csajommal. többet semmiképpen. nekem van saját életem, és rosszul vagyok tőle ha rajtam liheg valaki, ő ezt tudja és elfogadja. láthatóan ő is megtalálta a kompromisszumot, mert vannak barátnői és eljár velük ide-oda vannak közös programjaik.

már rég kidobtam volna ha sülve főve együtt lennénk. :)

2018. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az első az volt, hogy a barátommal próbáltam beszélni, most már csak végső kétségbeesésemben írok ide.
2018. febr. 17. 19:26
 15/19 anonim ***** válasza:

akkor dobd ki. nincs ezen mit tovább agyalni.. kétségbeesni meg főleg nem kell.

változás jön, kész ennyi. :)

2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok.
2018. febr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy őt nem zavarja? De tudja, hogy ezt el kell fogadnia, hiszti nélkül, ezzel is támogatva téged.
2018. febr. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, beszéd és kommúnikáció közti különbség nagyon nagy?
2018. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ezt most megmondom neked, hogy hagyd ott a piccsbe.


Kényelmes vagy neki, kufircra pont jó, de kb ennyi.

2018. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!