Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a párom vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés
Szóval ma vagyunk 3hónapja együtt a párommal de ez nemis annyira lényeges, az első 1 hónapba ő volt az aki kimutatta az erzesit és attól féltem hogy ő jobban szeret mint én őt, aztán teltek a hetek éreztem hogy mindennél jobban szeretem és nélküle nem tudnám elképzelni az életem, ő viszont már nem olyan mint amilyen volt, nincs már nála az a rózsaszín köd, és nagyon csúnyán beszél és viselkedik velem, nemis értem hogy engedheti meg magának vagy hogy honnan van neki bátorsága, apró dolgokon kiakad például egyik este véletlenül a takaróval felboritottam az agy mellett az innivalót és feldolt, még csak ki se borult semmi nem történt csak feldolt és elkezdett velem ordítani hogy miert nem tudok jobban oda figyelni hogy mekkora szerencsétlen vagyok, folyton a kűlsőmet is kritizálja holott semmi probléma velem. Nemkaptam soha ennyi negatív megjegyzést senkitől mint tőle, és még le se feküdtünk de elvárja hogy orálisan elegitsem ki és én nemkapok semmit cserébe, felnőttek vagyunk. Ma leírtam neki hogy nem érzem jól magam vele nem vagyok mellette boldog és egyből rá vágta hogy mit beszélem a hulyeseget hogy csak be képzelem meg hogy miért kötök belé ilyennel, egyáltalán nem érzem azt hogy szeretne, nagyon szomorú vagyok és fáj hogy hogy tudok szeretni egy ilyen embert 😒😒😒

2018. febr. 18. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy barmit is mondunk. Egyutt maradsz a pasiddal!!! Pedig nagyon nem normalis es gaz hogy ORDIBAL veled es kritizal stb. En reg elhagytam volna..vagy leulok vele beszelni max egyszer de ha nem valtoztat akkor szevasztavasz. Csak hat az ilyenek mint te is..csak rinyal de egyutt maradt a hapsival.


Remelem meg sokaig megalaz es kiabal veled!

Ez kell neked akkor egeszsegedre!


L

2018. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! Voltál már szerelmes?kivancsi lennék milyen könnyen hagynád el a párod akit szeretsz
2018. febr. 18. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán elhagynék egy ilyen embert. Normális nő bele sem szeret egy ilyen férfibe. 3 hónapja ismered, és már most ilyen... mire vársz, csodára, hogy majd megváltozik? Nem fog. És tudod, ő olyan, amilyen, de rád is nagyon rossz fényt vet ez. Kb az emberek 99%-a azt gondolja rólad, hogy buta vagy, vagy élvezed, hogy ilyen veled, vagy lelkileg sérült, akinek pszichiáternél a helye...stb. Szomorkodhatsz a helyzeten, de te vagy az, aki kicsesz.el saját magaddal. Ha szerinted ennyit érsz, és neked ez jó, akkor maradj vele.
2018. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam es vagyok is es van baratom! Es soha nem ordibalt velem a baratom es nem bant velem ugy mint egy kutyaval. Volt mar merges es rosszabb napja volt amikor rajtam sikerult levezetnie a feszkot de nem igy..nem ilyen formaban mint a te hapid. Ez szanalmas. Es az is hogy " szeretem" "szerelmes vagyok bele" szoveggel jossz. Akkor maradj vele es ne bogj!
2018. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: Rúgd ki!
2018. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Jesszus, pasikent rossz olvasni az ilyet. Első hónapokban a párokat közötti problémákat elfedi a rózsaszín felhő és ilyenkor jön a szeretem és szerelmes vagyok belé. Jobb inkább most lépni mint később mikor már komoly lesz.

Nálam is előfordult hogy a párom kiöntött valamit az ágyban, de én csak jót nevettem rajta, emiatt ordítani nonszensz. Másrészt hogy mindig orális szexet kér toles, számomra az látszik hogy rendesen kihasznál. Én nem marad el egy ilyen kapcsolatban, mert csak egyre rosszabbul fogod érezni magad.

2018. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem is értem hogy engedheti meg magának"


És azt érted, hogy TE miért engeded meg neki ezt a viselkedést?

2018. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire hülye vagy akkor hajrá!
2018. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg frusztrált, mert elvileg együtt vagytok, együtt is alszotok, de nem feküdtek még le és az elején úgy tűnhetett neki, hogy olyan szekér után fut, ami nem veszi fel. Oké, ez nem ők arra, hogy ilyen legyen veled, de más már kivágott volna idegeskedés helyett. Jó volna erről is beszélned, mert személy szerint azért kíváncsi vagyok, de úgy is lezárjuk azzal, hogy a hapsié a felelősség, hiába 2 felnőtt tesz ki itt egy párt.

31/f

2018. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan, százas skálán menbyire szeret téged???

Szeribem egy számjegy elég a leirásához.

2018. febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!