Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok úgy nézni a barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy nézni a barátomra mint előtte. Megrengett az önbizalmam. Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a párommal. Én 20 ő 27éves. Nem vagyok az a féltékeny fajta , sosem voltam. Pá napja megtudtam,hogy a barátom kapcsolatot tart fenntartva egy olyan lánnyal , aki eléggé problémás mentálisan és fizikálisan is, nem normális , 8általánossal rendelkezik. Az a lényeg elkerülik, idegesítő, rendőrségi ügyei vannak és dührohamai emellett nem is szép.. Én kinevettem ezért, hogy beszélgetnek , ugyanis megrengett az önbizalmam, hogy a barátom ilyen emberekkel beszélget, találkozik. Nem vagyok féltékeny. Egyszerűen gáznak tartom a helyzetet. A barátom nem tudta hogy ilyen amikor megemlítettem neki. Azóta nem tudok úgy nézni rá , mint előtte sőt szexuálisan sem vonzódik hozzá. Mit tegyek , hogy ez változzon? Sajnos nagy a büszkeségem és valószínűleg itt vannak problémák.
2018. febr. 19. 12:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mármint én nem vonzódom hozzá. Nem ő a lányhoz.
2018. febr. 19. 12:29
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
És mire vagy olyan büszke?
2018. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ebből nekem az jön le, hogy önző és gonosz vagy.

Ha nem vagy féltékeny, akkor mi a problémád azzal, hogy a barátod próbál valakinek segíteni, vagy beszélget vele?

Ettől neked miért is romlott meg az önbizalmad?


Ui: Neked is kb olyan szinten van a fogalmazásod és a nyelvtanod, mint aki 8 általánost végzett

2018. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs önbizalmad, hogy lehetsz büszke?


Másfelől a barátod fura barátai miért vannak hatással a te önbizalmadra, ha nem is szexuálisan érdekli a lány?


Az nem lehet, hogy sajnálja, és kicsit beszélt vele, hogy jobb kedvre derítse? Nem lehet egyszerű a lánynak sem.

2018. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem se tetszene, ha a párom olyanokkal barátkozna, akiknek rendőrségi ügyeik vannak, és emellett halál primitívek is(a leírásod alapján az lehet a lány). Ugyanis “madarat tolláról, embert barátjáról”. Olyan pedig nincs, hogy egy férfi minden hátsó szándék nélkül akar segíteni egy nőnek, ott mindig van szexuális/érzelmi indíttatás is. Meg miért akarna segíteni egy ilyen embernek?
2018. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ez a lány nem az a háttérbe húzódó fajta. Vannak barátai. Sajnos rossz társaságba is keveredett...nyilván az ő korosztálya a baráti köre de én 5éve ismerem ... Tudom milyen. Nem törődik masokkal, nagyra van magával , mindenkihez oda megy beszélgetni.
2018. febr. 19. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

"Ui: Neked is kb olyan szinten van a fogalmazásod és a nyelvtanod, mint aki 8 általánost végzett"


Ugyanezt akartam írni.

2018. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Fú.. már értem miért nem voltam itt kb. Két éve. Mert az ember kérdez valamit , kíváncsi más velemenyere erre megy a szitkozódás. Tipikus. Csak lehessen valamibe belekötni. Ma ez megy. Egyébként telefonról írok. És köszi az egyetlen értelmes hozzászólást....Jézusom..
2018. febr. 19. 12:48
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ui: Neked is kb olyan szinten van a fogalmazásod és a nyelvtanod, mint aki 8 általánost végzett"


Fel nevettem és valóban igaz!


Kérdező! Mitől rengett meg az önbizalmad? Azt mondod nem vagy féltékeny. Kéne ilyen problémás nő a párodnak vagy nem?

Ha viszont féltékeny vagy ami érthető akkor miért nem ülsz le vele és a büszkeségedet félre téve elmondani neki, hogy ez zavar téged?

2018. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, ahogy le is írtam a fentiekben. Az válasz pedig az volt hogy nem tudta, hogy ilyen.
2018. febr. 19. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!