Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok úgy nézni a barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy nézni a barátomra mint előtte. Megrengett az önbizalmam. Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a párommal. Én 20 ő 27éves. Nem vagyok az a féltékeny fajta , sosem voltam. Pá napja megtudtam,hogy a barátom kapcsolatot tart fenntartva egy olyan lánnyal , aki eléggé problémás mentálisan és fizikálisan is, nem normális , 8általánossal rendelkezik. Az a lényeg elkerülik, idegesítő, rendőrségi ügyei vannak és dührohamai emellett nem is szép.. Én kinevettem ezért, hogy beszélgetnek , ugyanis megrengett az önbizalmam, hogy a barátom ilyen emberekkel beszélget, találkozik. Nem vagyok féltékeny. Egyszerűen gáznak tartom a helyzetet. A barátom nem tudta hogy ilyen amikor megemlítettem neki. Azóta nem tudok úgy nézni rá , mint előtte sőt szexuálisan sem vonzódik hozzá. Mit tegyek , hogy ez változzon? Sajnos nagy a büszkeségem és valószínűleg itt vannak problémák.
2018. febr. 19. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%

Jó és most mi a baj?

Mondd meg a barátodnak, hogy fejezze be, hogy más lányokat pátyolgat ami egyébként tényleg sosincs hátsó szándék nélkül...

Ha pedig tetszik neki ez a lány akkor add ki az útját.

2018. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

"aki eléggé problémás mentálisan és fizikálisan is, nem normális , 8általánossal rendelkezik. Az a lényeg elkerülik, idegesítő," - az objektivitásodra ne legyél büszke.

Ebből a pár szóból csak annyi érthető, hogy tele vagy gyűlölettel. (kik kerülik el, ha egyszer van társasága?)


A párod nem kerüli el, ennyiben különbözik a többi setéttől, nyitott, vagy érzékeny ember.

(Nem kell ahhoz semmiféle hátsó szándék... nem is értem - vagy az análra gondol, aki ilyet ír?)


Ha meg nem kívánod szexuálisan, hát mondd meg neki, hogy ennyi volt, szerintem nem fog eret vágni.

2018. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
#13 Szóval mindenki setét, aki nem barátkozik 8 általánost végzett, rendőrségi ügyekbe keveredő figurákkal. Azta, ezt jó tudni.
2018. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged? Nem beszélgethet másokkal? Vagy csak olyannal nem akit te alantas lénynek találsz? :)
2018. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
#14, először is honnan veszed ezt? A 8 általános nen bűn, rendőrségi ügybe meg mind keveredünk. Nekem pl. lejárt a jogsim. Ha valaki ellen aza fő érv, hogy kerülik, az nekem elég cink.
2018. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%
#17 Szerintem a fenti esetben a rendőrségi ügy nem azt takarja, hogy lejárt a jogsija :D De mivel nem tudunk ennél többet, szerintem felesleges a másik csajt “bajba került jókislánynak” gondolni(számomra egyáltalán nem annak tűnik), a kérdezőt meg elhordani minden szarnak. Ez annyira tipikus ezen az oldalon, itt adják ki egyesek a frusztrációjukat?
2018. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A féltékenység primitív,alantas jellemvonás,illetve működés.

Akár néni,akár bácsi műveli.

Kultúrember nem féltékeny.

Én nem féltékenykedem soha,pedig csaltam is,csaltak is. Egyszerűen érthetőség miatt használom a csalás kifejezést,mert amúgy hibás definíció.


Nade mit is tegyél,valóban...

Nem tudom. Ne féltékenykedj,ez nagyon fontos de talán nehezen körülírható.

Ami viszont biztos hogy a hím egyedek nem szeretik a hosszadalmas diskurzust és a csapongó érzelmeket.

Nem tudom ez mennyire érthető..

2018. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál itt két éve? Két év alatt megtanulhattad volna, hogy nem beszélünk így másokról.


Szerintem annak a lánynak nagyobb problémái vannak, mint bárkinek, nem kell még egyszer belerúgnod. Nem véletlenül nincs rendben mentálisan (nem tudom az okokat, mert nem ismerem őt, de általában az ilyen ember áldozat, vagy legalább is hosszú ideig az volt.) A szépség pedig genetika kérdése - persze, mesterségesen (pl. hajfestékkel, sminkkel, stb.) lehet dobni rajta, de a dührohamai mellett szerintem nem az neki a legfontosabb, hogy ő legyen a leggyönyörűbb.


Másrészt, ha szerinted ennyire problémás a leányzó, akkor miért érdekel? Legalább a párod nem előítéletes, és nem rúg még egyszer bele egy olyan emberbe, aki alapvetően is a földön fekszik.


22/N

2018. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16, én nem hordom le a kérdezőt... csak azt írtam, hogy az objektivitás nem erős oldala. Amit a lányról ír, nem lehet megtudni semmit, csak azt, hogy utálja, de nagyon.

Szóval, hogy ennek alapján szerinted miről van szó, szintén nem játszik. De lehet attól igazad, csak haén tanácsit kérek, akkor igyekszem a leg-elfogulatlan módon leírni a helyzetet. Hogy pl. kéne kölcsön pénz, mert olyan ostoba voltam, hogy belementem egy stop táblás kereszteződésbe- és nem azzal kezdem, hogy az a szemétláda nem 50-nel jött ám, ami szintén igaz, valszeg.

Szóval maradok annál, hogy attól, hogy valaki párkapcsolatban van nem kell kivonulni a világból, és feltehetően egy nehéz helyzetben levő lányt támogat, ha a párom csinál ilyet én olyan büszke vagyok rá.

2018. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!