Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom ezt hozni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, az első pillanattól kezdve együtt is élünk. Egészen idáig egyébként minden téren remek volt a kapcsolat,

az utóbbi időben viszont nagyon sok a veszekedés; részemről azért, mert mostanában gyakran iszik alkoholt, majdnem napi rendszerességgel. Egy másik városban dolgozik hétköznap, ott is alszik a kollégáinkkal (egy munkahelyen dolgozunk), és a nap végén a sok férfi összeül, amivel nekem semmi problémám nem lenne, de a mértéket felnőtt fejjel sem sikerül eltalálnia, hiába ígéri meg hogy nem iszik, mégis éjjel részegen hív fel, és ami a legrosszabb, hogy hazudik arról hogy mennyit iszik.


Őszintén szólva belefáradtam ebbe, hogy amióta együtt vagyunk, akárhányszor elmegy másik városba dolgozni, vagy csak le a sarki kocsmába a barátaival, az ígérete ellenére részeg, mert elmondása szerint "ha inni megyek akkor iszom"...


Mindemellett folyamatosan féltékeny mindenkire, aki hozzámszól, aki ír nekem cseten, aki felhív..

Mielőtt összejöttünk, nekem csak fiú barátaim voltak, velük mindig is jobban megértettem magam, és miatta szakítottam meg a kapcsolatot velük, facebookon is levettem a képeimet, mert amiatt is néha ismeretlenek rámírkáltak, soha nem írok vissza senkinek, ő is látja,

és mondom neki, hogy akármikor belenézhet a telefonomba, ha ennyire bizalmatlan, de nem néz bele, mert " nem akar csalódni.. "

Nem értem..


És nekem ez annyira megalázó érzés, hogy olyannal vádol amit nem csinálok, és sose tennék meg, és persze az sem nyugtatja meg, hogy ugyan miért hoznám fel folyton a baba témát, ha közben mással csalom..


Egyszerűen nem értem őt, ő nem tartja be a szavát, és még támad is engem ilyen alaptalan dolgokkal, ami persze csak akkor kerül elő témaként, ha részeg, józanul nem mond semmit, nem panaszkodik.


Meguntam, de szeretem őt, nem tudnék nélküle élni, viszont ettől a dologtól már eret vágnék legszívesebben..helyre szeretném hozni, de ennél többet nem tudok tenni! Teljesen eltűntem a világhálóról, nincsenek barátaim, nem járok sehova, és mégis a semmire alapozott féltékenykedés megy részegen.. mit tegyek?



2018. febr. 20. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez már masszív alkoholizmus. Kell neked egy ilyen ember?
2018. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Áruldd el kérlek, mit tudsz szeretni egy olyan alkoholisán, aki egy utolsó lotyónak tart téged? Komolyan megérte kizárnod a barátaid az életedből egy ilyen selejt miatt?

Hát akkor kellemes szenvedést, igazi főnyeremény, csak ne szaporodjatok. Azt meg majd úgyis megtanulod, hogy egyedül az égvilágon nem tudsz semmit sem helyrehozni.

2018. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kakadu19 ***** válasza:
100%
Hasonló cipőbe járok csak nálam a barátnőm ilyen és nem alkoholista.. Szakítás azegyetlen lehetőség rájöttem mert örökre ilyen féltékeny lesz. Ez csak rosszabb lesz
2018. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnàd helyrehozni?

Leginkàbb úgy, hogy :

- lelèpsz tőle, de villámgyorsan

- felveszed a barátaiddal a kapcsolatot, hidd el, a jó baràtsàgok rengeteget èrnek az életben, annyira nem lehetsz agyilag zokni, hogy eldobd a baràtaidat egy irànyìtàsmàniàs alkoholista barom miatt, aki amúgy abszolúte nem becsül meg, és mèg hazudik is neked.

- teljesen kizàrod az életedből.


Màsik eshetőség :de hàt te szereted.

Akkor szeresd akkor is,

- amikor naponta majd rèszegen rommà ver, mert véletlenül látta, hogy valakivel szóba àlltál

- amikor egy-két gyerek húzza a szoknyàd, ès egy szemèlyben vagy felesèg, anya, àpolónő, csalàdfenntartó (mert ő max a kocsmàba jàr le)

- amikor a gyerekeid naponta rettegnek az apjuktól

- amikor naponta hallgathatod, hogy ő a csalàdfenntartó, te semmire se vagy jó, durregypofon, de úgyse mered elhagyni, mert ugyan hova is mehetnél egy vagy két vagy több gyerekkel, plàne hogy egy keresetből nem igazàn fogod tudni eltartani őket.


Tetszès szerint alàhúzandó.

A vàlasztás rajtad àll...

2018. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alkoholista, hazudozik, szerintem a haveri ottalvásokon félrekefél, de te szereted.


Rendben, szeresd, boldog életet!

2018. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!