Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a párom a kolléganőjével beszélget?

Figyelt kérdés
Szokott vele messengeren beszélni. Munkahelyi dolgokról. Onnan tudom, hogy mondta, hogy ezért meg azért ráírt. De engem mégis zavar. Több másik kollégája is van, mégis ha van valami akkor ezzel a nővel beszéli meg. Vagy csak épp megírta neki, hogy mi volt aznap. Tudom semmi olyan témáról nem írogatnak...de mégis miért mindig neki kell ezeket megírnia?
2018. febr. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Mert a parod egy eretlen tinit valasztott maganak?
2018. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Meg kéne benne bizni, ha nem ad féltékenységre okot.
2018. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Önbizalommal hogy állsz? Mitől rettegsz ennyire? Ha nem adott konkrét okot bizalmatlanságra, akkor gusztustalan a kiakadásod és a probléma benned van. Képzeld, ha nem csak munkáról beszélgetnének, hanem bármi másról (nyilván az intim ill. szexuális tartalmak nem ide tartoznak, mielőtt belém köt valaki), az is teljesen normális lenne és azon se lenne semmi jogod kiakadni. Valszeg épp vele jön ki a legjobban melóban, és ezzel sincs semmi probléma, mentálisan ép, normális önbecsüléssel rendelkező embernél legalábbis .
2018. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

- túlreagálod

- majd fognak "olyan" témáról is írogatni, csak idő kérdése.

2018. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van csomó kollégám, de mégis mindig csak eggyel beszélek. Nincs ebben semmi...
2018. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!