Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam rá a változásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam rá a változásra vagy végre eldöntse mit akar?

Figyelt kérdés
1x szeret 1x nem,1x elhagyna 1x nem,1x az anyjához megy 1x maradna velem,1x megeszi az ételt 1x nem, 1x menne dolgozni 1x nem ez mitől lehet mit tudnék csinálni?:(
2018. febr. 21. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
1x ne akard megváltoztatni és 1x döntsd el, hogy ez így jó neked, vagy sem...de tényleg döntsd el.
2018. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

1xer szeret 1 xer nem

1 xer utal 1 xer nem

Beby nem ertem , beby nem ertem !!!

2018. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Az élete folyamatos dilemmázások sorozata. Ne változtasd meg, ő egy ilyen ember.


Ösztönözni kell, hogy döntsön. Fél a változásoktól? Vannak ilyen emberek, akik nehezen döntenek, vagy más dönt felettük.


Ha egyszer szeret, egyszer nem, meg egyszer elhagyna egyszer nem...itt már meg is van a válasz. Ha megfordul a fejében, akkor inkább hagyni, kell hogy menjen...

2018. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom nem tudná eldönteni, mit is akar tőlem, én szakítanék vele (ahogy meg is tettem lassan fél éve). Nincs szükségem olyan pasira, aki ilyen szintem váltogatja a véleményét velem kapcsolatban.
2018. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak addig követtem, hogy "1x elhagyna" - megkönnyíteném a dolgát.

Mit akarsz ezzel csinálni?

2018. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint te is egyszer tudod, miért őt választottad, egyszer nem...
2018. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
2018. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!