Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket, hogy talizzon más fiúval, akivel allitólag csak haverok?

Figyelt kérdés

Szóval. Köztem és barátnőm közt nincs féltékenység sose volt, mindig elengedjük egymást másokkal(haverok, barátok) viszont a napokban facen elkezdett beszélgetni egy fiúval aki itt lakik a közelben.( én utálom a srácot, ő is engem, általánosban felettem járt 2vel, mindig bas***gatott.))

Elhívta a barátnőmet kajálni, és a lány kérzdete tőlem, hogy nem e lenne baj ha elmenne(???). Nyilván zavarna egnem, de mivel nem szoktunk ilyen dolgokból balhét csinálni, félek hogy ha kiverem a balhét akkor azért is találkozik vele, vagy vége köztünk.. Volt már veletek ilyesmi? Mit tennétek?


2018. febr. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"állítólag csak haverok", hát... egyenlőre. A kaja után valószínű többek lesznek mint haverok.

Egyetlen fiú sem hív el lányt kajálni pár napos ismeretség után pusztán haveri alapon, bármiféle hátsó szándék nélkül. A barátnődnek ezt tudnia kellene, ha pedig tudja és így belemegy akkor nem bánná azt sem, ha a srác is belemenne.

2018. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon sulyos tema. Nem tartozik a tabuk koze, de kb olyan intenzitast valt ki a felekbol mint egy tabu tema.

Erdekes es megfontolando, hogy a baratnod uj baratokat keres, fiukat. Az is erdekes, hogy kapcsolatban van veled, de akkor miert keres baratokat? Azt ertem ezalatt, hogy az eddigiekkel mi van? Miert nem veluk talalkozik.

En nem engednem!

Lehet himsoviniszta egy duma, de nem.

Elengednem ha mar a haverja lenne, kitudja miota, honapok, evek. De ilyen ujdonsult fiuval, biztos, hogy nem.

2018. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
A nőd full hülyének néz.
2018. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Én azért kérdőre vonnám, az biztos.

Vagy mondd neki, hogy menjetek együtt :D

2018. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj,hogy normális embernek eszébe se jutna olyan emberrel spanolni,meg találkozgatni,aki bántotta a párját,meg utálják egymást.
2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, vannak férfi barátaim is, de egy ilyen meghívást nem fogadnék el, ha van párom.
2018. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Szintèn nő,és kapcsolatban.

Eszembe se jutna más pasival elmenni kajálni bárhova is.

Gondolom azért a pasi is úgy gondolja ezek után,hogy van esèlye a lánynál.


Ha ez miatt véget vet akk ennyit ért az egész.

2018. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok, kapcsolatban. Egy ilyen meghívást nem fogadnék el egy alig megismert pasitól. Egyértelmű a szándék, ezt a barátnődnek is tudnia kell.

Nekem már az is fura, hogy kapcsolatban van, de elkezd irkálni egy új pasival.

Nyilván más lenne a helyzet, ha régi fiú barát lenne. Nekem is van egy fiú barátom, kb 15 éve, szoktunk beszélgetni, nagyon messze lakik, ritkán találkozni.

2018. febr. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nő vagyok, de biztos eszembe se jutna elmenni vele.

Vagy hármasban vagy sehogy.


Remélem vágod, hogy ez randi...

"viszont a napokban facen elkezdett beszélgetni egy fiúval"

2018. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy is mondjam, h ne legyen félreérthető...


Nálam egy fiú - lány barátság nem azt jelenti, h egy tök idegennel elkezdek írkodni és 1-2 nap kommunkiáció után találkozok vele, h közben párom van, aki ráadásul utál is és bántotta. A fiú barátaim általában suliból vannak, a közös órák, vizsgák alkalmával alakultak ki a beszélgetések és majd a barátság, nem úgy, h csak a közösségi oldal köt minket össze...


"Félek, h ha kiverem a balhét..." - És miért kell a balhét kiverni?! Nem tudsz beszélgetni? Normális kommunikációval mindent meglehet oldani. A balhé aztán semmi sem megoldás... Szóval, ülj le vele és beszélgessetek.

2018. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!