Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok fel-felajánlgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok fel-felajánlgatja, hogy keressetek mást nyugodtan, arra ti hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy, ha felhozok egy apróbb problémát is, akkor ő ezzel oldja meg, hogy: "Ha nem tetszik, keress olyat, aki ilyen/olyan." "Ha nem tetszik, keress mást, aki megcsinálja." Ilyenekről beszélek.

Én közöltem vele, hogy nem kell megadni a lehetőséget, ha akarok, majd megyek, én sosem ajánlottam fel neki, hogy mehet, ha akar.


2018. febr. 21. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Oke.....megartott a misebor. Kepben vagyok.

Nem irtam semmit az elobb.

2018. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mert nem fél attól hogy otthagyod!
2018. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen próblémák lennének,ès hogy mégha ezt is vágja hozzám megtudjuk e oldani.


Kicsit gyerekesnek tartanám,illetve ugy gondolnám,hogy nincs túl sok önbizalma,vagy èppen le se szarja hogy mi van a kapcsolatunkba.

2018. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nálunk ez kb 5-6 éve terítéken van, sokszor mondja ezt a párom, főleg ha rossz passzban van. Nem gondolja komolyan, de elég demoralizálóan hangzik. Üdv a klubban!!!
2018. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
Hamar megunnám, aztán annyi. Vagy keresnék mást, vagy csak szimplán kivágnám.
2018. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Én otthagynám. Túl sokra becsülöm magam ahhoz, hogy egy ilyen gyerekes, manipulatív, passzív-agresszív hisztigéppel szórakozzak.
2018. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Úgy szájon verné, hogy a fal adja a másikat, aztán ha nem tetszik, akkor keressen mást. Ilyen alapon nem lehet tárgyalni. Mondd meg neki, hogy eddig nem mentél, mert kompromisszumot kerestél. Mondja meg, hogy számíthatsz-e erre vagy sem. Ha nem, akkor szó nélkül hagyd ott. Ha ezek után nem keres, akkor megúsztad, ha viszont igen, akkor bocsánatkérés és javaslatok nélkül ne állj vele szóba. Mondd el neki, hogy mi fog történni az és maradj következetes.

31/f

2018. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

És az nem lehet esetleg, hogy azt az apróbb problémát mondjuk olyan stílusban hozod fel, ami őt bántja? Mert ilyen nálunk is szokott lenni, ha a páromnak valami nem tetszik, mintha már eleve kicsit felb***ná, és észre sem veszi, de tapintatlan, tuskó módon beszél, már a hanglejtése is más. És tudod, hogyha viszonylag sűrűn van ilyen, akkor nagyon könnyen juthat arra a nő, hogy igen, ennyi minden rossz bennem? akkor lehet keresni jobbat. Én spec. ilyenkor szoktam neki azt mondani. Nem azért, mert így is gondolom, nagyon is szeretem, csak mással nem tudok védekezni. Főleg, hogyha egyébként igaz, amit mond. Mert itt azt nem értik sokan, hogy nem az igazsággal van a baj, hanem a tálalással. Pasik hajlamosak egyébként is a bunkóságra, és észre sem veszik, ha a nő meg besértődik, vagy szóvá teszi, akkor az már rögtön hiszti. Éppen az előbb írtam egy kérdéshez, hogy a házisárkány nem fán terem, és nem viccből lesz olyan egy nő.

Ezt csak azért írtam, mert valóban sok más csajtól is hallottam ezt a szitut, és a pasik sosem értik, hogy miért mondja ezt a nő. Megválaszoltam, azt hiszem sok nő egyetértene velem, remélem érthető voltam!

Ez mind csak kommunikációs probléma.

2018. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
még annyit, hogy hányok ezektől a hatalmi harcoktól, játszmáktól. felnőtt emberek vagyunk, miért akarják csomóan minden áron az igazukat bizonygatni, meg azért is megmutatni a másiknak? minek? attól mi lesz jobb az önértékelésen kívül? de ezek csak illúziók. az ego nagyon magasan van gyerekek... elmondanám, ha az emberek kicsit lennének türelmesek a másikkal, és kicsit elfogadóbban kommunikálnának, több jobb kapcsolat lenne. ezt az utolsó előtti miatt írtam főként.
2018. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én teljesen normális hangnemben beszélek vele. Sőt, élőben ezeket nem is szokta mondani, inkább facen szokott ilyen nagy asszony lenni, élőben nem zavargat, mert ott tudja, hogy nem tud érvelni ellenem normálisan.
2018. febr. 22. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!