Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok fel-felajánlgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok fel-felajánlgatja, hogy keressetek mást nyugodtan, arra ti hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy, ha felhozok egy apróbb problémát is, akkor ő ezzel oldja meg, hogy: "Ha nem tetszik, keress olyat, aki ilyen/olyan." "Ha nem tetszik, keress mást, aki megcsinálja." Ilyenekről beszélek.

Én közöltem vele, hogy nem kell megadni a lehetőséget, ha akarok, majd megyek, én sosem ajánlottam fel neki, hogy mehet, ha akar.


2018. febr. 21. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18-19es, azt írod, hánysz a játszmázástól és hatalmi harcoktól, de akkor mégis minek nevezed azt, amit a kérdező pája művel? Még ha a kérdező bunkón is viselkedne vele, arra se ez a passzív-agresszív, "elküldelek a francba, hogy aztán kucsorogj utánam" játszmázás a megoldás. Nincs erre a viselkedésre se menstég, se kifogás.
2018. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azonnal összecsomagolnék és elmennék.


Ha ilyen hülye, meg is érdemli, hogy egyedül éljen.

2018. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Aki nem hajlandó változni, hogy akar fejlődni? O.o

Nem jöttem volna vele össze.

2018. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nalunk is szokott lenni hasonlo beszolas (holgy reszrol) azert nem ilyen..en ilyenkor mindig mondok vmi ugyanolyan szintu kedvesseget neki hogy ne erreze hogy o barmit mondhat tehet kovrtkezmenyek nelkul...

Ha ilyet mondana tobbszor, es olyan lenne a kornyezet amibe ez durvan jon ki azert kiakadnak. Egyebkent lehet hogy csak a csaj termedzete ilyen

2018. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor keress mást, aki jobb, ennyi.

Manapság mindenki pótolható vagy lecserélhető. :) 39F

2018. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!