Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat problémát ha kimondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát ha kimondom hogy szeretem?

Figyelt kérdés

1 hónapos kapcsolat. Még eddig nem mondtuk egymásnak hogy "szeretlek". Én már nagyon beleszerettem, ám rajta ezt nem érzem. Jól érzi magát velem, de azt hiszem hogy még nem szerelmes. Van így értelme kimondanom? Nem lehet belőle gond, hogy például ő megijed mert nem tudja ezt viszonozni? Ezért inkább szakít. Vagy hogy siettetem ezzel? Vagy lehet pozitív hatása is, hogy szeretetten érzu magát ami könnyebbé teszi, h ő is belém szeressen?

Mik a tapasztalatok?



2018. febr. 22. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mond ki! Ne torodj massal. Te ezt erzed, adj hangot is neki. Legyel oszinte magadhoz es hozza is, amit erzel, azt mindig mond ki.
2018. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha én együtt vagyok valakivel, akkor azért vagyok vele, mert nem félek a szeretetétől, és őt akarom.

Ha ettől megijed...megette a fene.

2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én, mindig örültem, ha a nő kimondta. Attól függetlenül én mit éreztem, így biztos volt, hogy őt már meg lehet fektetni.
2018. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Totál nem értem, hogy kapcsolatban miért félnek egymástól az emberek. Azt meg még úgyse, hogy miért mentél bele, ha azt érzed, hogy csak úgy elvan veled.
2018. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Közzel 30 mindketten.

Azt gondolom neki több idő kell, de az is lehet, hogy csak kevésbé tudja kimutatni érzéseit.

2018. febr. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy majdnem 30 éves férfi bepánikol, ha a barátnője azt mondja, hogy szereti, arra nem tudok mit mondani. :D

De ha úgy érzed, adj még neki időt, te ismered. Elvileg.

2018. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Ennyi, csak lazán. Amikor a pasim először mondta, még én se ereztem, de azóta már ő a mindenem
2018. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!