Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit csináljak, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csináljak, hogy ha a párom elhanyagol a szülei miatt?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt, de meg csak most koltoztunk ossze. Megkerdeztem a parom, hogy a szabadnapjan haza fog-e jarni es azt mondta igen. Azt is mondta, hogy haza fog nezni minden heten ha ugy van es lesz ideje. Szerintem inkabb velem kell lennie, ha mar elkezdjuk a kozos eletet. Segitseget kernek, hogy mit csinaljak ha ez bekovetkezik es arra is kivancsi lennek, hogy szerintetek mire szamithatok.

F19



2018. febr. 24. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod (legalábbis ha korban hozzád illő)éppen csak felnőtt és most kell leválni a szüleiről. Teljesen természetes, ha jó a kapcsolatuk, hogy ez nem úgy fog elkezdődni, hogy egyből csak havonta egyszer jár majd haza,ahogy elköltözött. Ez azért még távol áll az elhanyagolástól. Szerintem arra számíthatsz, hogy megfogja gondolni magát a költözéssel kapcsolatban ha nem engeded haza és nem elég annyi, hogy már veled lakik első sorban. Ráértek még minden időtöket együtt tölteni. Fiatalok vagytok és már így is szépen haladtok.
2018. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod. En nem tiltom el a csaladjatol, mert anya csak egy van. De minden heten hazajarni azert az kicsit sok nem? Nagyon felek hogy elhanyagol, es tobbet lesz veluk, mint velem. Elszeretnem ezt kerulni. Tenyleg nem tudom mi tevo legyek, mar erzem magamon a rossz kedvuseget. A parom is 19 eves.
2018. febr. 24. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Mit jelent, hogy hazajár? A következő utcába, vagy 200 km-re? Menyi időre? Mert ha pár óra akkor semmi baj..

Miért nem tartasz vele?

2018. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok joba a szuleivel. Egy keruletbe lakunk kb 100 meterre. Es nem tudom hogy mennyi idore jarna haza.
2018. febr. 24. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát minden második hétvégére javasolj de ne erőltes programot. Te nem fogsz haza járni a te szüleidhez?
2018. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hetente biztosan haza fog ugrani, ez természetes nem vitathatod el tőle és ezzel nem hanyagol el.
2018. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100 méterre besza behu 4edik szomszéd kb.
2018. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha 20 év felett ezt csinálná, nyugodtan megmondhatod, hogy ennyi neked elég volt, nem fogsz rá így még éveket elcseszni rá.


Szerencsére egy pasimmal se volt ilyen gond.

2018. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ertem en hogy haza akar nezni hetente, de azert egy isszekoltozes utan nem tudom hogy ez normalis-e. Az en szuleimnel lakunk. Es mondom, hogy ha teljesen kulon laknank akkor 2 3 hetente jarnek haza, mert szereintem az a normalis
2018. febr. 24. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom majdnem mindennap haza jár benez a szüleihez pár percre.
2018. febr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!