Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben? 19/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? 19/F

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves vagyok, és meleg. A párom 25. Mostanában nem túl jó a kapcsolatunk. Sokszor rajta kaptam már, hogy más srácoknak is irogat, és nem barátként. ( ezt meg azt csinálnám veled és ehhez hasonló dolgok.) Akkor amikor elmondtam neki, hogy ez engem zavar, azt mondta megváltozik, és megint ugyanez volt nem sokkal később. Tegnap amikor belenéztem a telefonjába, egy olyan üzenetre bukkantam, hogy egy idős férfi lakására felment. Én nem tudom mit tegyek. Már egyre nehezebben hiszek neki, és bízok benne, és amikor azt mondja szeret, azt érzem, hogy nem gondolja komolyan. Én nagyon szeretem, ezért is adtam neki azt a rengeteg esélyt, de valahogy mindig ilyen dolgokat csinál. Pedig tudja, hogy ez engem bánt . Nem tudom meddig bírom ezt így. Szerintetek mit tegyek? Én igyekszem neki mindent megadni, és megértő lenni vele, de ez nekem sok. Én úgy gondolom, ha két ember igazán szereti egymást, nincs helye ilyen dolgoknak. Tudom, nem kellene belenéznem a telefonjába, de nem tudok benne már úgy megbízni, mint régen, és annyira fáj, hogy ezt teszi velem, és nem érdekli a szomorkodásom. :(

2018. febr. 26. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakítás?
2018. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te kis naiv!!! Barmit megtehet veled es ezt tudja is,s ezt hasznalja ki!!!
2018. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakits vagy szenvedj. A te döntésed,te tudod,hogy mi a jo neked
2018. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!