Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom rávenni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rávenni a páromat, hogy ne igyon annyi alkoholt?

Figyelt kérdés
Még nem vészes a dolog, de egyre sűrűsödik az alkoholfogyasztás. Az a baj, hogy nem arról van szó, hogy munka után megiszik egy sört. A kapcsolat elején vagyunk, és mondtam neki, hogy az alkohol nekem kizáró tényező. Persze itt nem a néha néha egy sörről és nem a ritkán történő bulizásról van szó. Az alkoholizmus óriási probléma, biztosan nem élnék együtt egy alkoholistával. Ő viszont jó úton halad effelé. Mit tehetnék?

2018. febr. 26. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves? illetve te hány éves vagy?
2018. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ultimátum. Ha tovább iszik, akkor hagyd ott időben.
2018. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
30 F, 26N
2018. febr. 26. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Meg most lepj le. Ez nem fog valtozni.
2018. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehogyan nem tudod rávenni, felnőtt ember, azt csinál amit akar, és ha beleszólsz a döntésébe (szokásaiba), talán még rosszabb is lesz.

Neked kell tudnod, hogy mit vagy képes tolerálni, és meddig.

2018. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Nem éri meg.
2018. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Dobd ki.

Nem fog megváltozni, inkább romlani fog a helyzet.

Csak megjegyzem, én a mindennapi egy sört sem türném.

2018. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lényeget kihagytad a kérdésből: Mennyit iszik és milyen gyakran?
2018. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most már ott tartunk, hogy szinte napi szinten. Kis vodka, bor, sör. Szombat buli, ma pia megint.
2018. febr. 26. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan a környezetemben, hogy a lefolyón ki lett öntve a pia, nem használt. Volt olyan, hogy karira könyvet kapott az alkoholizálásról, nem használt.

Vidd el egy elvonóba, és hagyd ott. Majd ha helyes útra tér, gondolkodjatok el a "hogyan tovább"-on.

2018. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!