Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy felidegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy felidegesítem magam azon hogy a barátom, akivel kb másfél napja egy mondatot beszéltünk, leráz azzal hogy megy aludni mert fáradt, de azért másokkal tovább tolatja a messengert? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Általában nem szokott érdekelni, meg se nézem h aktív-e, mert én magam csak heti egyszer érzek ingert h válaszolgassak az üzijeimre. Ma viszont pont láttam mert ma volt a heti 1x és megakasztott h ilyen engem meg lerázott. Én sosem tudnám... Általában beszélünk normálisan. Érdekli mi van velem, stb. Viszont megjött és ilyenkor nem látok tisztán, nomális válaszokat léci. Nincs másik nője az fix, de ennyire szarik rám, vagy ennyire egy lusta állat (mert amúgy az). De én is és az ő kedvéért mégis hozok egy csomó áldozatot. Elsősorban fiúk válasza kellene h ők hogyan élik ezt meg.
2018. febr. 27. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Vihar a biliben! :D
2018. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ne már gyerekek :D...a hetesnek igaza volt :), azóta már jól vagyok...de azért annyira nem kell védeni szegényt mert megéri a pénzét.

Jó tanács: ha a barátnőtöknek megjött, legyetek óvatosak...

2018. febr. 28. 07:10
 13/20 Interferencia ***** válasza:
52%
Az ilyen nőktől ments meg, Urunk, minket!
2018. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Oké, na :D hü_lye voltam, csak a hormonok...
2018. febr. 28. 09:55
 15/20 A kérdező kommentje:
Végülis így nem csoda h nem akart dumálni velem...de azóta már írtam h megint normális vagyok, örült :D
2018. febr. 28. 09:58
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
7es vagyok. Nem bántásból írom, de a hormonok semmire se kifogás. Foglalkozz önismerettel, ha elég jó leszel benne, akkor pontosan fel fogod ismerni, mikor szórakoznak veled a hormonok és mikor van valós sérelmed, valamint a pontos okukat is tudni fogod, ezáltal tudatosan szabályozhatod az efféle érzelmeid és a viselkedésed. Nem kötelező ám havonta sárkánynak lennünk, csak mert nők vagyunk, nem elfogadható szerintem :)
2018. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát nekem mindig nehéz mikor késik pár napot... ezt tudom és igyekszem kontrollálni a viselkedésem, futni járok hogy levezessem a feszkót ilyenkor, az segít.

Meg amúgy annak a híve vagyok h hagyjuk élni a másikat, utálnám ha nem lenne élete rajtam kívül. Volt már fordítva h ő kérdezte miért nem alszom hanem messengerezem, nem vettem jó néven. Mondtam is neki, meg is beszéltük, azóta oké.

2018. febr. 28. 11:15
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező teljesen igazad van. Ne higgy a többi válaszolónak! Ez nincs rendjén, hogy egy 20 éves pasi ilyen hülyeséggel leráz. Nem tini srác már. (Apámnak 20 évesen már felesége és gyereke volt.)

Eleve egy párnak nem a messengeren kellene beszélni, hanem normálisan telefonon. Messengeren a távolabbi haverokkal beszélek, nem a párommal. Komolyan agyrém amit a fiatal férfiak művelnek. És most még Neked is bemagyarázták, hogy hisztis vagy.

2018. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mi találkozunk és amikor csak tudunk telefonálunk. Este nem tudunk anélkül h ne másik 10 fül hallja még amit beszélünk. Meg sok minden van neki is, nekem is, nehéz megoldani, kevés az idő. De semmi jogom haragudni rá h a barátaival dumál...sok olyasmiről amiről adott esetben velem nem. Én is egy csomó mindent a barátnőimmel tárgyalok ki és nem vele...de attól még ő van hozzám sokkal sokkal közelebb, és szeretem. Nem szabad hisztériásnak lenni.
2018. febr. 28. 18:14
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
18-tól is mentsen meg minket a jóisten...Egymásra talált a 2 hisztigép.
2018. márc. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!