Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem haljandó törölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem haljandó törölni a kedvemért, nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk a párommal.

Az utóbbi időben vettem észre azt, hogy felkeresték egymást(közösségi oldalakon) egy régi lány ismerősével akivel valahol találkozott és tetszettek egymással. Aztán a párom hazajött és ennyi volt.


A lány kereste fel, aztán a párom megkereste a többi oldalon is és nézte a képeit, bekövette.


Ne értsétek félre, nem vagyok épp olyan hárpia, hogy nem lehetnek női ismerősei a páromnak, de ez igy, hogy bejöttek egymásnak és most hirtelen nézegeti őt és kapcsolatba léptek nagyon zavar.

Tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy meg is fogja d-ni, viszont érzelmileg kicsit árulásnak érzem tőle és megingott a bizalmam. Főleg úgy, hogy teljesen ellentéte vagyok a lánynak, fizikailag szerintem sokkal vonzóbb nálam.


Beszéltünk erről, azt mondta, hogy ne gondoljak bele semmit, csak egy régi ismerőse és kiváncsi volt mit csinál, miket oszt meg. Mondtam, hogy engem nagyon nyugtalanit, hogy kapcsolatban vannak és ennyire akarja látni mi van vele, megnyugodnék, ha ezentúl sem lenne jelen, mint ahogy eddig is megvolt nélküle évekig, mig együtt voltunk.

Nem hajlandó megtenni, azt mondja, hogy nem törli ki, miért ne lehetne ott és mit szólna a lány ha kitörölné ha egyszer elfogadta.(Évek óta sosem beszéltek, nem voltak ismerősök)


Nagyon zavar, hogy érdekli mit gondol egy idegen lány és a saját párjával veszekszik miatta.

Jogosan vannak félelmeim?

Kérlek, a normális és nem letoló véleményeiteket osszátok meg velem, nagyon el vagyok keseredve. Ő ezt látja, és nem törődik.


2018. febr. 28. 12:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha nem bízol benne, engedd le. magad miatt.
2018. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ is!

Valahol reménykedtem, hogy van normális, logikus magyarázat erre és csak én fogom fel túl negativan, de ezek szerint más is többnyire ezt gondolná, amit én.


Igen, én irtam a belinkelt kérdést is, csak ez már a folytatása, miután elmondtam neki, hogy zavar és a reakciója.


Tudom, hogy nem az a legmegfelelőbb megoldás, hogy kitörli, attól még érdeklődött utána, de valahol azt reméltem, hogy ebből visszaigazolást kaphatok, hogy tényleg nem számit neki és könnyü szivvel megteszi. De nem igy lett ...:(

2018. febr. 28. 13:47
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mennyire más válaszok érkeznek, ha megcseréljük egy kérdésben a nemeket...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Az a helyzet, hogy nem ettől fog függeni, hogy szeret-e. Ha egy ilyen helyzetben, ilyenre akarna kényszeríteni a barátnőm, csak azért sem törölném az illetőt és komolyan elgondolkoznék, hogy van e kedvem olyannal együtt lenni, aki nem bízik bennem és uralkodva akarja irányítani az életem.

Fel kéne nőni.

2018. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen tapasztalatom, a srác csak írogatott a lánnyal (akivel elvileg barátnők voltunk amúgy), aztán segített neki költözni, és így tovább, azt mondta, nem volt köztük semmi, a lány szerint volt, megmondtam neki, hogy hagyja békén a barátomat, lány válasza "nem tehetek róla, hogy hűtlen a barátod", hát én kiiktattam az életemből a lányt, a barátomnak adtam még egy esélyt, de nem sokra rá megtaláltam társkeresőn, amit nyitva hagyott a közös gépen, "ja hát az nem az én regisztrációm", ja, csak valakié, aki pont ugyanúgy néz ki és az adatai is ugyanazok. Elköltöztem tőle, döntse el, mit akar, nem erőltette meg magát, csak mikor kirúgták a melóhelyéről, jött volna hozzám lakni.

Szerintem jogosan háborodik fel a kérdező. Én biztosan eltávolodnék a férfitól ezek után.

2018. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Érdekes a hozzáállása.

Mai napig tetszik neki, gondolom arra kíváncsi, hogy mikor lesz kapcsolatban.

2018. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

#10: de mi pontosan az, ami bizalmatlanságra ad okot?


A párod

- online felkeresi egy régi ismerősét, aki régen bejött neki;

- és esetleg írnak egymásnak.


Te ezért gondolkodás nélkül, páros lábbal kirúgnád a párod? Egy kis komolyságot kérek.

2018. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem csak írtak egymásnak, hanem személyesen!!! találkoztak. Miért találkozik valaki egy régi ismerőssel aki nélkül eddig jól megvolt?
2018. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18: Á, ezt a részt félreértettem. Így egy kicsit tényleg más, a srácnak ezt már előre kommunikálnia kellett volna, hogy elkerülje ezt a helyzetet.


A páros lábbal kirúgás továbbra is messze túl erős, legalábbis nekem. Meg kell beszélni.

2018. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#18, kicsit félreértetted, mert nem találkoztak személyesen, csak online keresték fel egymást. Még anno találkoztak mikor megismerték egymást.
2018. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!