Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a vőlegényemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a vőlegényemből, napi szinten veszekszik velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt. Első szerelmem, szeretem, de már kikészít. Reggel 5-kor kelek és este 6 körül érek haza. Ő műszakol, lenne ideje bevásárolni meg minden, de nem, hanem számítógépezik meg a tévé előtt nasizik. Semmit nem segít be itthon, hazaesek fáradtan, mostam, kiteregettem, ő meg annyira se képes, hogy legalább a saját ruháit elpakolja nagy dolgában. Nem, leveszi a ruhákat a szárítóról, rádobja a kanapéra, aztán ráfekszik a tiszta ruhákra, mert ő így fér el a 3 személyes kanapén... Ma is hazajöttem, oké csinált pár melegszenyát enni, de én pakoltam el, porszívóztam, felmostam, ruhát mostam, teregettem, a ruhákat elpakoltam (érdekes, hogy én tudom hogy az ő ruháinak hol a helye), ő meg ezt látva 3 törülközőt behajított a szekrénybe meg 2 konyharuhát berakott a kamrába a lekvárok közé (mert nem tudja hol a helye, holott 4 éve lakunk itt). És állandóan kötözködik. Hogy a kukába miért olyan zsákot tettem, aminek nincs füle (gondoltam el kéne használni), de nem ő inkább kidobja az egész csomagot, mert ő azt nem szereti. Abba hagytam a porszívózást, mert át akartam dugni a másik konnektorba, már szól, hogy a hálószobában nem porszívózok fel??? Az ételmaradék ami napok óta rohad az asztalon nem zavarja amit ő tett oda, de ha én szólok, hogy tele a lefolyó a hajával meg az egész lakás, meg amit evett szétmorzsálta, az nem zavarja! A szobanövényt pénzért sem locsolná meg, de nekem odaszól, hogy nem látom hogy kirohad a növény? Megkértem, hogy este vigye le a kutyát, mert hajat mostam, levitte, sárosan feljöttek és áll kétségbe esetten, hogy ő nem tudja megtörölni a kutya sáros lábát, hát mondom mi lesz majd ha gyerek lesz?? Azt majd hogy fogja tisztába tenni meg minden, bele se merek gondolni.

És napi szinten ez megy, már mondtam neki, hogy inkább költözzön el, inkább leszek egyedül, de ezt nem bírom. Persze nem költözik (közös albérlet), csak csesztet. Már komolyan azon vagyok, hogy szeretőhöz menjek. Már tényleg a szakításon agyalok, de sajnos az anyagi dolgok miatt nem menne... Mit tehetnék?


2018. febr. 28. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

És a szerető mit oldana meg? Attól még ott laksz...

Amúgy beszélgettél már vele erről, hogy nem vagy szolga? Ketten laktok ott, kettőtöknek kell rendbe tartani. Eltűröd a csesztezéseit, vagy ilyenkor kiosztod? Mert simán helyre lehetne rakni őt is.

De ha mindent csak tűrsz, meg igazából meg is csinálsz mindent helyette is, ne csodálkozz, hogy nincs változás.

Ha meg el akarod hagyni, tedd meg. Ne fogd az anyagiakra. Mert akkor most isten tudja még meddig benne akaraz ragadni egy sz.rban? Feláldozva ezzel a szép fiatal éveidet?

Keress albérlőtársat, neten adj fel hirdetést, hidd el lesz rá jelentkező. Ismerősöm is, mikor szakítottak a párjával, keresett albérlőtársat, aztán ennyi. De ami nem megy, azt nem erőltetjük, keressük a megoldást a helyzetre, nem nem belenyugszunk, hogy ááá nem tudok mit tenni. De tudsz, csak akarni kell.

2018. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyn férifval nem tudnék jövőt tervezni...

Szeritem ezt te is tudod/érzed.


29/N

2018. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez van, amikor el van hanyagolva a kapcsolat.


Per pillanat nem működik közöttetek a problémamegoldás. Ezt kéne megtanulnotok ahhoz, hogy hosszú távon működjön a kapcsolat: megérteni, kifejezni és megoldani a problémákat. Találjátok ki, hogy hogyan.


Ez a sok összekapás mind csak a felszín, csak tünetek. Milyen problémák vannak a háttérben és miért nem oldottátok meg már ezeket régen?

2018. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Ja, és +1: már azon vagy, hogy szeretőhöz mész? Ez pontosan hogyan is oldaná meg a problémáitokat a vőlegényeddel? :D


Látod, ez is mutatja azt, amit eggyel feljebb írtam.

2018. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én biztos nem fogok innen elköltözni, mert nagyon sok pénzem van a lakásban, nem fogom benne hagyni a “jóban”. Ráadásul az anyja itt lakik a közelben, egyedül az üres házában, költözzön hozzá, ő majd nyalja a seggét is...

A szerető meg onnan jött, hogy eddig hű voltam, 8 évig rá se néztem egy pasira sem. És akkor ezt kapom. Semmi intimitás, és hát nem vagyok fából. De lehet már rég van neki is más és arra hajt hogy szakítsak... Hát én biztos nem hagyok itt mindent neki, inkább titokban eljárok, addig spórolok aztán ki vásárolom magam és mehet amerre akar.

2018. márc. 1. 12:44
 16/20 A kérdező kommentje:
Tegnap is hazaestem hulla fáradtan, lefeküdtem a kanapéra... ő meg jött, kajával magának hogy menjek már arrébb, nem fér el. Utána hogy ne ott üljek már mert büdös a lábam, ő meg enne. Mondtam egyen az étkezőben. Hát de akkor nem tud tévézni...
2018. márc. 1. 12:47
 17/20 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy akkor elmegy? Ha el akarna menni, már mehetne most is. Inkább menj te, aztán viszed magaddal cuccokat, vagy ahogy megegyeztek.
2018. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te mekkora nyomi vagy...hogy változna már meg??? Úgy bìrom az ilyen ostoba naiv embereket...És még eszedbe jut ezek után a gyerek???? Nem vagy 100as....
2018. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csicska lettél..és hagyod...gratulálunk
2018. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerinted felnőtt aggyal mit kellene tenned ebben a helyzetben?

Nem értem komolyan az egyik félt se az ilyen helyzetekben,nincs elég férfi meg nő a világon?Ha ilyen fos egy kapcsolatod van MIÉRT nem fejezed be vele??? Mitől félsz hogy boldog leszel utána és nem fogsz szenvedni?Ha ő nem költözik akkor lépj te!!!

2018. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!