Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen engesztelést kérnél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen engesztelést kérnél? Mit csináljak, hogyha szerelmes vagyok, de tudom hogy itt kellenne hagynom a páromat?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy iszik .és olyankor borzasztóan kivetközik magábol meg kötekedik,szombaton még az ágyba is belehugyozott és a wc-ben is a falat hugyozta csak,a wc-be nem is.nem is beszélve hogy olyan ilyenkor mintha egy hajléktalan lenne olyan büdös.

nagyon szeretm ,mert mi sohasem veszekszünk semmin csak ezen.


2010. jún. 8. 22:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

én úgy gondolom h ez elég nagy ok a szakításhoz...

te akármennyire is szereted őt ha ezen nem képes váloztatni akkor viszlát...

2010. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de én meghalok ha arra kell gondolnom ,hogy nem fogok többé mellette felkelni,hogy nem lesz velem,hogy nem fogom többet csokolni :'(
2010. jún. 8. 22:44
 3/11 anonim válasza:
de ha ő is igazából szeret téged akkor megváltozik és nem fog inni csak esetleg mértékkel...(az előző vok)
2010. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy változást kell elérned nála, ami nem könnyű. Próbáld meg rábeszélni, hogy szakember segítségét kérje. Ha most elhagyod, lehet, sőt tuti még lejjebb fog süllyedni. De ha pár hónapon belül nem látsz változást, magadat ne tedd tönkre. Elhiszem mennyire fájó ez most neked, de lépni kell. Sok szerencsét!!!
2010. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és addig mit tegyek?nem lehetek mindig ugyan olyan kedves vele...szeretném hogy legyen egy olyan dolog amiböl tanulna...
2010. jún. 8. 22:58
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát náluk is ugyanez volt,a helyzet.A párom ivott,és ő is "kivetkőzött" magából.Nem mindig,mert volt amikor normális volt..De én megmondtam neki,hogy ha nem látok változást 1 hónapon belül,szakítok vele.És nem is kellett 1 hónap,megváltozott.És ennek már 4 éve. :)
2010. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak nekem ezt nem hiszi el ,hogy elmegyek mert kb 6honap alatt 6x összepakoltam h megyek el...
2010. jún. 8. 23:01
 8/11 anonim válasza:
Én is összepakoltam párszor.Volt hogy egy hétig nem is beszéltünk,de megkeresett,és valahogy mindig visszakönyörögte magát.Akkor már csak azt tudom tanácsolni,hogy ne csak ígérd neki,hogy ott hagyod.Lássa,és akkor majd talán észbe kap,hogy mennyire rossz neki nélküled.Bocs,hogy ilyen hosszú lett:) Sok sikert!
2010. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
volt h összepakoltam és elmentem...de 2nap mulva mégis visszamentem,kérlelt,én meg alig vártam h visszamehessek hozzá annyira szeretem :(
2010. jún. 8. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Telefonon kamera minek van? Szerintem imádná minden egyes alkalommal nézegetni magát. Ha ő nem akarja látni, majd akarja a család. Kis hómvideó. Közben lehet kurjongatni, hogy mekkora jutúb-pozitív már ez is öcsém... Elhiszed, hogy elgondolkodtató?
2010. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!