Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csúnya kérdés, de felteszem? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csúnya kérdés, de felteszem? N

Figyelt kérdés
Ő 52 éves,én 37.Minden nap szinte iszik,pénzügyeit a kocsmában bonyolítja le.Én se vagyok antialkoholista,mert mikor fáradtan hazaérek,jól esik 1-2sör,vagy 1-2 pohár bor.Nagyon sok vita volt ebből,sokszor szakítottunk.Legutoljára szakítottam,talált magának egy nőt egyből,több mint fél éve együtt voltak,most kitalálta hogy visszajönne.Viszont közben elgondolkoztam azon is,hogy mivel a férfiak alapban előbb halnak meg,ő meg kimondottan pusztító életmódot folytat,mert a pián kívül néha más is beficcen,netalántán visszafogadom,beüt hirtelen sok betegség nála,most is már van pár dolog,és tegyük fel olyan helyzetbe kerülök,hogy a tisztesség kedvéért ápolnom kell,és rámegy az egész életem.Nem szeretnék ilyen életet.De az is tény hogy valahol szeretem,talán nyugodtabb lennék ha egy másik nő mellett kötne ki.Ilyen gondolatok mellett jobb ha inkább egyedül maradok,nem vele,ugye jól érzem ? Szeretem,de már annyira nem hogy áldozatot hozzak érte,sok minden miatt megcsorbultak az érzéseim,de kötődök hozzá.
2018. márc. 1. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, jobb, ha nem te leszel az " áldozat", mert így nem is tudnád önzetlenül csinálni...
2018. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe. Nem te kellesz neki, csak valaki.

Arra is jó esély van, hogy 10-20 évig te fogod ápolni. De arra is, hogy pár éven belül egyszerűen feldobja a pacskert.


Mindenképp egyszerűbb életed lenne, ha nem horgonyzol le ilyen alak mellett.

2018. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jol latod. Eleve hogy johettel ossze olyan pssival aki napi szinten a kocsmaban van.

Nem kell egyedul maradnod. Keress egy normslis ferfit.

2018. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, jobban teszed, ha nem leszel együtt vele.


De miért nem sokkal előbb találtad már ki ezt? Leírtad, hogy rossz, működésképtelen kapcsolatotok van. Miért nem hagyjátok egymást a fenébe csak úgy, mert nyilvánvalóan nem megy ez a dolog közöttetek? Miért kéne távoli betegségekre meg ilyesmire fogni a (valódi) szakítást?

2018. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élni egy alkesszal? NEM! Az csak a hab a tortán, hogy 15 évvel idősebb nálad.
2018. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm nagyon-nagyon nehezen hagyta el az idióta, alkoholista élettársát. Az is kb. ötvenesvolt, és ilyen korban kezdenek el ezek összeomlani.

Azóta megismerkedett egy teljesen normális férfival és ilyen boldognak még nem láttam. Még tudsz lépni, ha elkezd leépülni akkor még jobban magához láncol, mert ahogy írta valaki, majd ápolni kell, felelősséget fogsz érezni iránta stb.

2018. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Te is iszogatsz,emellé még felvállalod az alkoholista pasit is.ét,aztán ha szükség lesz rá ápolod,semmi biztosíték nincs rá,hogy nem Te robbansz le előbb mint Ő.
2018. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alkoholistától menekülni kell !
2018. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!