Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt egy fiúval, nagyon boldog voltam vele, de aztán kiderült, hogy titokban találkozgatott az exével,szexchateltek,, egymásnál is aludtak, állítása szerint nem feküdtek le,(hozzáteszem az exének is volt pasija akkor) illetve olyan dolgok is kiderültek, hogy akkor már fél éve úgy érezte hogy nem szerelmes belém, nem kívánt engem, másoknak azt írta nem vagyok annyira szép mint az előző barátnői, de nem akart elengedni, mert hogy fontosnak tart az életében. (megjegyzem,másoknak azt mondta nincs most ideje új kapcsolatot keresnie,de neki szüksége van a rendszeres szexre,és ezért tart meg) És végszóul még annyit, hogyha én nem vonom kérdőre nem mondta volna el még hónapokig mindezt. Nagyon összetört a dolog, szakítottunk is, és azt szeretném tudni így Tőletek,kívülállóktól, hogy engedjek-e neki vagy sem. Tudom hogy az a logikus hogy eszembe se jusson,de még szeretem valahol...

2018. márc. 1. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne! Aki egyszer képes volt erre az többször is meg fogja tenni. Tudom,hogy nehéz, de majd hidd el lesz olyan ember aki megbecsül és szeretni fog.Ez az ember nem érdemel meg téged.Ne akarj szenvedni mellette,engedd el őt..
2018. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A tigris is szép és csodálatos tud lenni de ha a közeledbe engeded letépi a lábad. Valahogy így állj az ilyen alakokhoz is inkább.
2018. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Belinkelem a saját történetem, eléggé hasonló. Ha te ezt kívülállóként olvasod Kérdező, te mit tennél? :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2018. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te még gondolkodsz a megbocsájtáson??
2018. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem sèrtèsnek szànom,de ennyi erővel egy szobrot is szerethetnèl.
2018. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Update: azután, hogy végleg elváltunk a következő este már egy másik lányt fűzött az egyetemről, előtte való nap pedig fantasztikus produkciot nyujtott nekem arrol hogy mennyire sajnálja :D kicsit bánt hogy ennyire leszarta de hát már tudom hogy jelenleg egy gerinctelen alak és az ilyesmi ezzel jár. Köszönöm mindenki válaszát remélem legközelebb valaki olyannal sikerül összejönnöm, akivel azért tisztel is valamennyire
2018. márc. 23. 06:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Látod jól tetted, hogy elhagytad, legalább nincsenek kételyeid. Fel a fejjel, azert nem minden srác ilyen.
2018. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!