Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek meddig bírja a pasitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig bírja a pasitok?

Figyelt kérdés

Nekem van h csak 3-4percig...

Nem akarom megbantani de nèha behisztizem mikor 2x ra is par percig tart.

Persze utana a 3-4.nèl minden okè. Es akkor ez par ora leforgasa alatt. De mit kezdjek a helyzettel?


2018. márc. 1. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Mi az, hogy "szegény nőknek"? A legtöbb nő tapasztalatom szerint nem csinál semmit, hanem a férfitól várja, hogy neki is jó legyen, meg a férfinak is.

Mert te ugye korlátozva érzed magad, de nem tűnik fel, hogy korlátozni akarod a másikat.

2018. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10,15 percig simán, de volt, hogy 30-ig is tolta.


Ám olyan is, hogy úgy felhúztam, hogy 3 lökés és vége volt :D

2018. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, ha a legtöbb nő, akivel találkoztál inkább csak feküdt, mint egy darab fa, és nem volt aktív résztvevő...szerintem ez is egy probléma!


Talán ha legközelebb lesz egy ilyen nőd, beszéld meg vele! Elég gáz, ha ezt gondolod róla magadban, miközben amúgy te magad is gáz vagy, hisz úgy értelmezed a kérdező problémáját, hogy ő "korlátozni" akarja a párját! Nem tudom, neked, hogy tetszene, ha pont az elélvezésed előtt mondaná a másik, hogy "huhh, ez de jó volt" és kicsúszik alólad...te meg hoppon maradsz, és ezt úgy 10/6 arányban...

Te nem lennél picit feszült?

2018. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!