Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindig aggódik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindig aggódik, hogy elszednek engem tőle a modell külsejű csajok. Miért hisz ilyen lehetetlenséget?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk. Új munkahelyem van, ahol csinos nők mellett dolgozom. Rögtön tegyük hozzá, hogy világ életemben a legrondább “legyünkcsakbarátok” pasi voltam. Évekig azt hittem hogy nekem már nem lesz senkim, annyi visszautasítást kaptam. A barátnőm szép, kedves, csinos! Nem modell, de nekem ő a legszebb, ezt mindig el is mondom neki, meglepem, ilyesmi. Szóval jóval “magasabb kategória” mint én.

Ezek a csajok akikkel dolgozom nem akarnak tőlem semmit! Kb a jófej kistesójuknak tartanak vagy annak se! Ha még akarnék is valamit tőlük, az esélyem 0 lenne. Ez tény! Attól hogy hülyéskednek velem és kedvesek még nem akarnak tőlem semmit! Pontosan látom milyen az, hogy viselkednek ha számukra jó pasi van a környezetben.

Barátnő mindig mondja (néha sír is) hogy reméli, hogy nem fognak elcsábítani engem. Meg hogy vigyázzak magamra, ne dőljek be nekik. Volt hogy belemagyarázott dolgokat abba is hogy “civilben” rámköszönt az egyik csaj az utcán.

Mindig elmondom neki hogy esélytelen a dolog, őt szeretem. Egyrészt jólesik hogy ennyire félt és ő ennyire jónak lát engem, nem is értem miért, csak már sok ez a dolog. Miért nem nyitja ki a szemét? Láthatná hogy egy 168cm “magas” ronda arcú férfi nem fog kelleni a legszebb nőknek. Felesleges ezen féltékenykedni. Volt hogy egy csaj barátként kedvelt engem, a barátnőm aztán megkért hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot mert szerinte szerelmes lett belém, látja rajta.

Olyanokat talál ki hogy nekem ilyen-olyan kisugárzásom van meg kiállásom, humorom. Szerinte emiatt minden nőnek tetszek.

Jelenetet nem rendez, nem kiabál velem, inkább sírni szokott vagy szomorú! Van hogy megyek dolgozni és sírva ölel át hogy ne csináljak semmi rosszat, ő annyira szeret engem!


2018. márc. 2. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy a barátnőd súlyosan önbizalomhiányos és birtokló, az egy dolog. De te is érdekesen állsz hozzá. Miért azzal érvelsz végig, hogy te úgysem kellenél ezeknek a szép csajoknak? Mintha neked semmi szereped nem lenne az egészben, csak a csajokon múlik, hogy elcsábítanak-e vagy sem. Miért nem azzal érvelsz, hogy te őt akarod, és eldöntötted, hogy hű maradsz hozzá? Szerintem segítene, ha azt érezné, hogy végső soron rajtad múlik az egész.


Természetesen soha ne fogadj el olyasmit, amivel tilt vagy korlátoz. Ne szakíts meg a kedvéért semmilyen kapcsolatot valakivel. Erősítsd meg, amennyire tudod, ő pedig erőltesse meg magát és tanuljon meg bízni. És tanulja meg, hogy NEM azért vagy vele, mert ő a legjobb és legszebb a világon. A világ tele van nála szebb és jobb csajokkal. Azért vagy vele, mert vele akarsz lenni.

2018. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Láthatná hogy egy 168cm “magas” ronda arcú férfi nem fog kelleni a legszebb nőknek"

Ez a baj. Ha hirtelen kellenél nekik, akkor megcsalnád?


"Olyanokat talál ki hogy nekem ilyen-olyan kisugárzásom van meg kiállásom, humorom"

Persze, mert ő szerelmes beléd, és másképp lát.


22/N

2018. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromság, hogy a legféltékenyebb csal, én is az szoktam lenni nagyon és mégsem jut eszembe megcsalni senkit. Sőt, pont ezért voltam már az életemben sokszor ideges, mert gyűlölöm, hogy ha én megteszek valamit (jelen esetben a hűségről beszélünk) és nem azt kapom vissza, a hazugságot meg pláne rühellem.

Mondjuk biztos nem sírdogálnék a páromba kapaszkodva minden nap:/ Jaj...

2018. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Minek vannak férfiak ilyen nőkkel?...
2018. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Köszi a sok választ! Félreérthető voltam! Eszem ágában sincs megcsalni a barátnőmet. Összeteszem a két kezem hogy ilyen csajom lehet mint ő! Azzal hogy ronda vagyok és nem kellenék a modell csajoknak, tényeket közöltem nehogy valakinek az ugrojon be hogy tényleg lehet valami a dologban. Szó sincs róla! Ha rámmászna egy azt is leráznám. Volt ilyen eset. Még az első napjaimon az egyik csaj szivatott engem és úgy csinált mint aki flörtöl meg simogatni akarta a vállamat, erre én rászóltam hogy ‘bocs de van barátnőm’. Aztán azon röhögtek a csajok egész nap hogy milyen cuki vagyok hogy azt hittem rám akart nyomulni és akarna tőlem valamit xD meg hogy visszautasítottam. Ezt a mai napig mondja, szoktunk rajta viccelődni hogy őt még rajtam kívül senki nem utasította vissza (ezek ilyen szinte testvéri hülyéskedések, megüti a vállamat poénból meg ilyesmi)

2018. márc. 2. 16:28
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól fél, hogy rád mennek a nők, hanem hogy te epekedsz egyéb nők után. És majd egyszer jól otthagyod. Nyilván kevés az önbizalma, de ahogy leírtad ezt az "én úgyse kellenék senkinek" szöveget, valahol megértem. Mintha csak a saját külső adottságaid tartanának mellette.
2018. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy van valakije, nemrég dobott ki xD hogy milyen igazatok volt. Azt mondta ő rettegésben élt minden nap amiatt hogy engem elcsábítanak, az új pasi meg teljesen más, nála nem kell ettől tartania. És váljunk el barátsággal xD
2018. márc. 4. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!