Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is már szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is már szakítani kellett volna? Több lent

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak, mert magamat is hibásnak tartom ès nem tudom hogy ez haladhat-e mèg jó irányba vagy már règ szakítani kellett volna mert nagyon elkezdett iparkodni csak a rèszemről már nem olyan


3,5 ève vagyunk együtt párommal ès mind ketten szüzek voltunk az elejèn


1.èv

Hetelt egy fèl èvig (nem járt haza csak hètvègente a munka miatt) így csak akkor szexeltünk, de az is arról szólt hogy reggel-dèlbe-este csak ő ment el meg erőltetteten újjazot de sokszor vèletlenül kikarmolt mert nagy volt a körme meg folyton azt kèrdezte sex közbe hogy mikor megyek már el, aztán 1-2hónap után rám erőltette az orális szexet (èn várni akartam mèg azzal hogy majd magamtól belevágok amikor úgy èrzem) ő nekem csak hónapokkal kèsőbb kezdte el mivel èn nem erőltettem a dolgot amikor még volt neki az orál meg kèrdtem hogy maszírozzon meg kicsit cserèbe de azt se akarta ahogy mást se nagyon, meg 1x volt olyan hogy èjszaka arra èbredek hogy èpp tennè be nekem mert ő este lett kanos ja ès sokszor bunkózott velem ajándékkal is meglepett nèha főleg amikor tudta hogy megbántott


2.

(Már ott hagyta a hetelős munkáját) volt hogy elmentünk új helyekre szexelni mert èn kiakartam próbálni "extrèmebb" helyeken de az is csak arról szólt hogy ő elment ès ennyi, mert azt mondta feszült az új helyen ès nem tud úgy rám koncentrálni meg izgult. Volt hogy nem szexeltünk 3 napig mert nem volt kedvem erre ő leordította a fejem hogy neki igenis van rá igènye utána persze látta hogy megbántott bocsánatot kèrt ès elmagyarázta halkabban is


Már nem erőltette az órákat se mert mondtam neki hogy ez így nem jó nekem ( nem olyan mintha magamtól kezdtem volna bele azèrt) egy ideig nem is volt de utána már azt kèrdezgette hogy hogy szeretnèm hogy Ő elmenjen popóba vagy orálba?! Ez ment egy ideig elnèztem mert elvakított a szerelem vagy vmi hasonló aztán ezt is mondtam hogy ez nem okè így


Aztán már ugye rá unt egy idő után hogy naponta, 2 naponta sex, hozzáteszem engem sehogy nem tudott kielègíteni csak amikor èpp vèletlenül sikerült nekem akkor ő is örült neki de ennyi beletörődött hogy nekem "nem" megy úgy mint neki csak nèha ( hozzá teszem 1x sikerült elmennem vaginálisan az isteni jó èrzès volt a többi az nem tudom milyen volt hogy nevezik de az nem volt olyan erőteljes)


Amikor még èn akartam naponta sexelni vagy csak sűrűbben ő mindig azt mondta hogy most fáradt hozzá, dolga van, vagy siet vagy vmit kitalált mindig


Amikor meg felhoztam neki a règi dolgokat is azt felelte hogy sajnálja meg hogy akkor mèg túl mohó volt nem tudta mert szűz volt meg stb


Mostanában (2,5 èv után) kezdett el velem is foglalkozni próbálja megtanulni hogy hogy tud engem is különböző pózokba eljuttatni a csúcsra mert mondtam neki hogy most èn "jövők" vagy elhagyom ez megy 1 ève DE mèg így is csak nèha ha elmegyek vèletlenül (nem vaginálisan) ja ès persze nem naponta sexelünk hanem hetente 1-2x de ritkábban de már azt se èrzem hogy bent van (ez kb 2. èvtől van)


De nekem már nincs türelmem ahhoz hogy 3,5 èves kapcsolatban csak most kezdje el "megtanulni" a dolgokat sokszor már nem kívánom de sexelek vele mert hátha elmegyek meg azèrt mert látom hogy próbálkozik


Tudom èn is el rontottam,ès ezzel magammal is kics*sztem úgy mond de már ennek már mindegy


Hozzáteszem a valóèletbe mindenbe működik mindenbe másba egyett èrtünk munka, pènz, mit szeretnènk,az èrdeklődèsi kör (kivève a gyerek tèma)


Az apja is 1x azt mondja hogy milyen szèp lány, meg ha úgy van ő az áldását adja meg hogy becsüljön meg mert mèg 1 ilyet nem talál, azután meg hogy örüljek hogy van aki b*szo*at a barátom meg se szólalt mèg csak bocsánatot se kèrtek


24/L - 24/F


2018. márc. 3. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Én meg itt vagyok, figyelmes, odaadó, intelligens férfi, csak nekem meg egy frigid béna egoista nő jutott. Gyereke, itt mindig a párosítással van gond. Amúgy szexet meg lehet követelni, amit a másik félnek akkor is meg kell adni, ha azt nem is kívánja és nem is jó neki? Tényleg nem normális ez a világ!
2018. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudtok kommunikálni egymással,maximum fél év után szakítani kellett volna.


Ha még gyerektémában sem értetek egyet,szerintem ne pazarold el rá a termékeny éveidet,mert ebből nem szabad leadni.

2018. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Egymàsra untatok hiába együtt tanultatok meg sokmindent .Én kilépnék ebből .
2018. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem olvastam végig. Ott leragadtam, hogy erőltetten ujjazott, meg hogy rád erőltette az orális szexet....

Nekem ennyi elég volt. Rögtön szemet szúr, hogy nálatok csak az van amit a pasi akar, a te érzéseidet figyelembe se veszi. Nem szeret, arra jó vagy, hogy ő kielégüljön.


Neked ez kapcsolat? Szerintem nem. Úgyhogy a válaszom: Igen, szerintem már rég szakítani kellett volna.

2018. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!