Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a nőkkel szemben nem megengedhető a szexizmus, a férfiakkal szemben viszont igen?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyennel találkozom és nem értem a logikát, vagyis inkább hiányolom a következetességet. Az ilyen emberek simán nem veszik észre/nem gondolnak bele, hogy egy férfival szemben is szexizmus nemi alapú elvárásokat támasztani, vagy direkt nem akarják észrevenni?

2018. márc. 3. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenki mondd mindent. Ha ezt mondod, akkor direkt mondanak mást. Szerintem a szexizmus senkivel szemben sem elfogadott, de ha humorherold társaságba csöppen hasonszörű társaság, ott elfogadható ha mindenki benne van a "buliban". maradjunk ennyiben...
2018. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom te hol élsz, de amit én tapasztalok, az inkább még mindig az, hogy velünk, nőkkel szemben alkalmazzák a szexizmust. Ez, bárhová mentem így volt.

Meg még amit látok, hogy a férfiak egymást b@.szogatják. Ha egy pasi érzelmesebb, vagy kedvesebb a párjával, figyelmes, akármi, akkor el kezdik gúnyolni. Pont a saját férfi társaidat kérd számon. Nektek ciki egymás közt, ha kiveszitek a részeteket a házimunkából, ha kedvesek vagytok a szerelmetekkel, ha nem b@.sztok meg mindenkit a szemetekkel. Erről ennyit...

Én ugyanazon a véleményen vagyok, mint a 8-as válaszoló. Ugyanúgy kiállok a férfiak mellett, mint a nők mellett.

2018. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

#12: Egy csomó nőtől hallom ezt. Amikor megkérem, hogy sorolják az őket ért szexizmust, akkor mondanak pár dolgot, amit a férfiak is megkapnak.

És ezt a "ti pasik csináljátok" dolgot is rendszeresen hallom. Mi lenne, ha megismerkednétek a pasikkal? Mármint úgy tényleg, nem csak pár amcsi vígjáték alapján. Mindenért IS mi vagyunk a hibásak?


Az pedig, hogy egy csomó érvelésem le lett pontozva, nagyon szépen megmutatja, hogy mennyire tele van az oldal szexista nőkkel. Össze kéne ülnötök drága női felhasználók és észrevenni, hogy köztetek kőkeményen több szexista van, mint a férfi felhasználók közt.

2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!