Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves férfi létemre barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi létemre barátnöm 2x ha nem többször annyit eszik mint. Hogyan beszelhetnek vele erröl? Több lent.

Figyelt kérdés
Volt hogy egyszer nagynehezen sikerült szobahozni megbeszéltük egy idöben sportolt is de hiába mert közben ugyanannyit vagy ha nem csak többet evett és kezd nagyon zavarni a dolog denem akarom megbántani de azt sem hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen.
2018. márc. 4. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
#9 Az ilyen emberek mit éreznek? Hol olvastad, hogy a kérdező alultáplált? Meg hogy a lány nem kövér, csak egészségesen táplálkozik? Ha a fejedben kavarodik a valóság és az általad kitalált dolgok, akkor az elmebetegség tüneteit produkálod.
2018. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
A lány magasságáról és testsúlyáról még nem kaptunk infót, de mindegy is. Ha téged ez zavar, beszéld meg vele. Ennyi.
2018. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
A ferjem anno ugyanigy hizott meg, a 80 kilos pasibol 115 kilos lett. En sem mondtam semmit mert nem akartam megbantani, de mar keptelen voltam lefekudni vele, nem kivantam, es a vegen elmondtam neki h mar szabalyosan undorodom tole es ta daaaa 3 honappal kesobb visszafogyott 82 kilora iszonyu kemeny dietaval es sporttal:-)
2018. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtál semmi konkrétat, pl milyen magas, hány kg a barátnőd.
2018. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz az egyenességen kivül nincs más megoldás 😇 kb 170cm és arrol hogy hány kg arrol fogalmam sincs.
2018. márc. 4. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!