Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Nem szeret engem?

Figyelt kérdés
A baràtommal elèg règen vagyunk màr együtt. Nekem zavaró az, hogy nem hajlandó elkísèrni valahova, ha megkèrem. Vagy segíteni. Akkor sem ha ràèrne. Úgy èrzem, hogy nem szàmíthatok rà vagy nem szeret igazàn. A màsik pedig hogy nem akar talàlkozni, csak hetente egyszer, pedig itt lakik a közelben. Van amelyik hèten pedig egyeltalàn nem. A csalàdi összejövetelekre vagy nyaralàsokra se visz magàval.
2018. márc. 4. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elég régen.. évek óta, hetek óta?
2018. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Èvek óta. 7ève
2018. márc. 4. 19:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez gáz.
2018. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugodt szívvel keress valami normálist.
2018. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ennyi èv után ez engem is zavarna.

Szerintem részéről már nem lehetnek olyan nagy èrzelmek.

2018. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak mindig azt mondja hogy szeret. Volt olyan hogy szakítottunk ès sírt. Csak ugye mondtam neki mi a problèma ès kèrtem hogy vàltoztasson de semmi. Pàr napig màs utàna minden újra a règi.
2018. márc. 4. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 25 Ő 27
2018. márc. 4. 20:11
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Elhidegülés végállapota. Gyakoroljátok érzelmeiteket, beszéljetek, mintha mindketten tudnátok beszélni.
2018. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen és 7 év után már az összeköltözést kellene terveznetek. A heti 1 találka vicc. Gondolkodj el rajta, hogy tényleg ilyen férfival akarod leélni az életed?
2018. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!