Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Nem szeret engem?

Figyelt kérdés
A baràtommal elèg règen vagyunk màr együtt. Nekem zavaró az, hogy nem hajlandó elkísèrni valahova, ha megkèrem. Vagy segíteni. Akkor sem ha ràèrne. Úgy èrzem, hogy nem szàmíthatok rà vagy nem szeret igazàn. A màsik pedig hogy nem akar talàlkozni, csak hetente egyszer, pedig itt lakik a közelben. Van amelyik hèten pedig egyeltalàn nem. A csalàdi összejövetelekre vagy nyaralàsokra se visz magàval.
2018. márc. 4. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem kidobott azután,hogy azt mondta már csak mint ember szeret,de nem szerelmes.S szakitáskor mègis sirt.

Szerintem az hogy sir nem jelent semmit.


Ha annyira szeretne akk tenne azèrt,hogy nektek v neked jobb legyen.

2018. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tényleg vicc a heti találka. Nekem is volt olyan barátom, aki egy idő után alig keresett. Nagyon frusztráló volt. Elég hamar meg is csalt és véget ért a kapcsolatunk. Utána még próbálta visszacsinálni, mert valahol szeretett, de sajnos az a kapcsolat már menthetetlen volt.

Keress olyat, akit tényleg érdekelsz. Ne vesztegesd az idődet, ennek a fiúnak nem vagy fontos.

2018. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő össze akart költözni, csak én nem mertem ilyen helyzetben. A pénz meghogy bizonytalan a kapcsolat.
2018. márc. 4. 21:05
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Egyikőtöknek ki kellene lépnie a komfortzónájából. Szerintem tedd meg Te, legyél Te az okosabb.
2018. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Komolyan, ez mi, kapcsolat?? B@sszus, én a szeretőmtől is akivel évek óta együtt vagyok több figyelmet kapok. Átlag heti három találkozás megvan, bármiben megkérem segít, elvisz ha kérem valahova, meloba elém jön. Olyan nincs hogy egy hétig ne találkozzunk.

Ilyenkor elgondolkodom azokon, akik megkérdezik miért érem be ennyivel. Sokkal többet megkapok tőle, mind érzelmileg, mind bárhofy, mint aki normális kapcsolatban él a párjával.

2018. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt lakik a közelben max 1x találkoztok egy héten és te ezt kapcsolatnak nevezed? Ez így semmi nem akarlak megbántani de ebben a kapcsolatban nincs semmi, nem is volt nem is lesz.


Kicsit mozgasd meg magad mert te is belassultnak tűnsz aztán keress magadnak valakit aki hetente legalább 3x ráér és nyaralni is magával visz .:)

2018. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!