Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodott a telefonomban miért érzem, hogy azóta valami nem stimmel? 21/L

Figyelt kérdés
Nincs rejtegetni valóm,de nem szeretem ha a személyes dolgaimban "kotorásznak". A telefonomon szoktam internetezni,zenéket hallgatni filmezni facebookozni stb. Vannak képeim a kutyámról,tájképek utazásos képek és magamról is pár darab. Nincs titkolni valóm,de nem szeretném ha barát,haver vagy a párom a telefonomban matatna. Én sem kértem el az övét és nem nyúltam bele nem néztem. Lett volna rá lehetőségem,de nem érdekelt sosem én bízom benne. A barátom meg egyiknap csak úgy megkérdezte,hogy picit megnézheti a telefonomat? Kérdeztem,hogy de mit szeretne rajta? Még sosem kért el. A hanglejtés sem tetszett. Kedves volt,túl kedves és éreztem,hogy valami baja van velem. Azt mondta,hogy csak megakarja nézni,vagy rejtegetni valóm van? De nincsen mit rejtegetnem mire kaptam válaszul,hogy akkor oda adtam volna telefont. Aztán ment a kérdezősködés meg a piszkálódás,hogy túl sokat telefonozok,mindig nyomkodom,kivel szoktam ennyit beszélgetni? Nyugodt volt velem végig. Egymás mellett ültünk és nem veszekedtünk,de mégis úgy éreztem mintha vallatáson lennék. Különben egy játékot használok sokszor. Farmerozok és azt szoktam "nyomkodni". Ezt neki is mondtam,de csak gúnyosan mosolygott rám. Nem hitte el. Aztán amikor kicsit kifakadtam,hogy haggyjon már ezzel,miért piszkálódik akkor lezárta a témát és hirtelen úgy csinált mintha megse történt volna a beszélgetésünk. Nem sokkal később pár napra rá este amikor elmentem zuhanyozni a telefonomat töltőre raktam. A barátom az ágyban olvasott. Mikor megyek vissza a szobába a párom nem is zavartatva magát a telefonomat nézegeti és nyomkodja. Nem érdekelte,hogy "lebukott" előttem. Elakartam tőle venni,minden hiszti kiabálás nélkül,de eltolt magától utána felemelte a karját. Én meg nem érem fel, mert törpe vagyok mellette. Amikor vissza adta akkor meg azt mondta,hogy hazudozó vagyok..ő tudta. Tudta,hogy hónapok óta beszélgetek "X-el" aki amúgy egy közös barátunk. Vagyis a barátom barátja, de nekem is az lett. Semmi olyat nem beszélgettünk így nem éreztem magam kellemetlen helyzetben,de akkor is zavart,hogy kutatott a telefonomban. Amikor kérdeztem,hogy mi rosszat tettem? Ezért akarta megnézni a telefonomat? Miért tett ilyen lépéseket? Vagy mit gondolt rólam amúgy? Tök hülyén érzem magam,mert erre nem kaptam választ. Nagyon idegesnek tűnt és zaklatottnak. Azt mondta,hogy hagyjam békén,mert nagyon mérges. Nem tudom mit csináltam? Sosem viselkedett így a barátom. És én nem követtem el semmi rosszat szerintem. Megakarom tőle kérdezni,hogy mi volt a baj? De haragszik rám és amikor felhoztam a témát akkor megint rám szólt,hogy NE! Szerintetek ez normális???? Nem szeretnék vele szakítani,de ha nem bízik bennem vagy nem mondja el mi a baja akkor ne büntessen azzal,hogy folyton elutasító amikor megkérdezem mit vétettem? És érzem köztünk a feszültséget,hogy valami nem stimmel.
2018. márc. 5. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagyon van miről beszélni, ha nincs meg a bizalom.
2018. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudnék együtt maradni valaki olyannal, aki nem képes ugyanannyi bizalmat megadni nekem, mint amennyit én is megadok neki - ez pedig a 100%. Volt ilyen kutakodó, féltékenykedő exem, nála is úgy kezdődött a dolog, mint a barátodnál, utólag már tudom, hogy akkor kellett volna otthagynom, nem pedig egy évvel később, amikor szépen apró lépésenként tettlegességig és hosszantartó idegölő, önbecsülést leépítő, izoláló érzelmi terrorig fajult a dolog.. de sebaj, legalább megtanultam a leckét, bizalmatlan emberrel SOHA, akármekkora a a szerelem. Kérdés, hogy te is vársz-e a csodára, közben pedig megerősíted az elfogadó viselkedéseddel, hogy helyénvaló, amit művel, vagy több eszed lesz és hamarabb menekülsz.
2018. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem valamiért a fejébe vette, higy csalod azzal a bizonyossal. És valamiért úgy érzi, hogy erre talált bizonyítékot a telefonodban.

Itt tulajdonképpen csak az a kérdés, hogy ki szakít előbb.

Van úgy értelme kapcsolatban lenni, hogy egy hűtlen ribinek tart, és állandóan azt lesi, mikor kivel lépsz félre?

2018. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Barátod nettó köcsög. Ez ovis viselkedés, hogy ő kitalálta, mi a helyzet, és akkor az úgy is van. Hidd el bele tudja magyarázni a messengeren még egy szia-ba is, hogy amikor ezt írtad a havernak, azzal megbeszéltétek a másnapi dugást.

Nameg kérés ellenére nemadja vissza a telefonodat? Próbál lelkizsarolni? Hát ha nem akar róla beszélni, akkor kezdj el pakolni. Kérdi miért, akkor elmondhatod, hogy ő már úgyis eldöntötte, hogy megcsaltad, beszélni nem hajlandó róla, akkor meg minek tovább húzni egymás idejét??

2018. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De nem csaltam meg senkivel sem. Nekem ő az első barátom és már másfél éve együtt vagyunk. Sosem voltam hozzá hűtlen. Abból a levelezgetésből meg semmi sem derülhetett ki. Ha megcsaltam volna akkor tuti kidob. Ezt ő mondta. Szóval ha szerinte megcsaltam volna akkor miért nem szakít velem? Miért csinálja ezt? Nem tudok vele beszélni erről,mert felbosszantom már a kérdéssel is.
2018. márc. 5. 14:36
 6/28 A kérdező kommentje:
És a vicc hogy ő idősebb nálam és már jegyes is volt. 28 éves. Aha hát így nincs értelme szerintem sem. Ha nem mondd nekem semmit még pár napig akkor nem fogom tovább csinálni ezt.
2018. márc. 5. 14:37
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, mindenki magából indul ki. Ha ok nélkül elkezdett gyanúsítgatni, akkor könnyen lehet, hogy az ő füle mögött van vaj, csak terelni próbál. Velem ugyanezt csinálta az exem.

Másik lehetőség, hogy az a bizonyos X bekavarhatott.

Szerintem egy darabig ne keresd, de semmiképp se hunyászkodj meg előtte, hisz nincs miért!

Komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén, ez senkinek sem hiányzik.

2018. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6%
Azt se ertem miert nem montad meg neki hogy az o ismerosevel beszelsz?? Meg mi az egyaltalan hogy ferfi ismerosevel “FERFIVAL” beszelgetsz ? Ha nem lett volna rejtegetni valod akk elmondod neki , de amugy sem szokas ez amit te muvelsz , ha meg noi ismerosevel kerultel volna beszed viszonyba akkor azzal semmi gond , de ez mar eleve gyanus mert az o barati korebol tarsalogsz ferfival ?
2018. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Amikor az első esetnél gúnyolódva elkérte a telefont, na, akkor vágtam volna hozzá a telefont és végignézettem volna vele mindent.

Aztán ezzel a lendülettel, az övét is végignéztük volna- az igazságosság jegyében.


Aztán, ha nem kér bocsánatot, akkor elgondolkoztunk volna, érdemes-e ezt a kapcsolatot folytatni.

2018. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Értem. Bocsi 8-as téged viszont nem teljesen. Kicsit zavaros amit írtál.

Nem titkoltam semmit előle. Azért nem is estem pánikba amikor láttam,hogy nála van a telefonom. Még zároló kód sincsen rajta. Otthon sűrűbben használom a telefonomat és olyankor leveszem a pinkódot. Olyannal is beszélgettem aki nő és közös ismerős vagy inkább úgy mondom azt is,hogy az ő baráti köréből van. De most hogy így ezt írom. Lehet csak az a baj,hogy beszéltem az ismerősével? Ismerőseivel? Ha igen akkor nem teszem meg nem találkozok velük..akkor nem mennék a barátommal. Ha azthiszi,hogy elakarom venni a barátait.

2018. márc. 5. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!