Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodott a telefonomban miért érzem, hogy azóta valami nem stimmel? 21/L

Figyelt kérdés
Nincs rejtegetni valóm,de nem szeretem ha a személyes dolgaimban "kotorásznak". A telefonomon szoktam internetezni,zenéket hallgatni filmezni facebookozni stb. Vannak képeim a kutyámról,tájképek utazásos képek és magamról is pár darab. Nincs titkolni valóm,de nem szeretném ha barát,haver vagy a párom a telefonomban matatna. Én sem kértem el az övét és nem nyúltam bele nem néztem. Lett volna rá lehetőségem,de nem érdekelt sosem én bízom benne. A barátom meg egyiknap csak úgy megkérdezte,hogy picit megnézheti a telefonomat? Kérdeztem,hogy de mit szeretne rajta? Még sosem kért el. A hanglejtés sem tetszett. Kedves volt,túl kedves és éreztem,hogy valami baja van velem. Azt mondta,hogy csak megakarja nézni,vagy rejtegetni valóm van? De nincsen mit rejtegetnem mire kaptam válaszul,hogy akkor oda adtam volna telefont. Aztán ment a kérdezősködés meg a piszkálódás,hogy túl sokat telefonozok,mindig nyomkodom,kivel szoktam ennyit beszélgetni? Nyugodt volt velem végig. Egymás mellett ültünk és nem veszekedtünk,de mégis úgy éreztem mintha vallatáson lennék. Különben egy játékot használok sokszor. Farmerozok és azt szoktam "nyomkodni". Ezt neki is mondtam,de csak gúnyosan mosolygott rám. Nem hitte el. Aztán amikor kicsit kifakadtam,hogy haggyjon már ezzel,miért piszkálódik akkor lezárta a témát és hirtelen úgy csinált mintha megse történt volna a beszélgetésünk. Nem sokkal később pár napra rá este amikor elmentem zuhanyozni a telefonomat töltőre raktam. A barátom az ágyban olvasott. Mikor megyek vissza a szobába a párom nem is zavartatva magát a telefonomat nézegeti és nyomkodja. Nem érdekelte,hogy "lebukott" előttem. Elakartam tőle venni,minden hiszti kiabálás nélkül,de eltolt magától utána felemelte a karját. Én meg nem érem fel, mert törpe vagyok mellette. Amikor vissza adta akkor meg azt mondta,hogy hazudozó vagyok..ő tudta. Tudta,hogy hónapok óta beszélgetek "X-el" aki amúgy egy közös barátunk. Vagyis a barátom barátja, de nekem is az lett. Semmi olyat nem beszélgettünk így nem éreztem magam kellemetlen helyzetben,de akkor is zavart,hogy kutatott a telefonomban. Amikor kérdeztem,hogy mi rosszat tettem? Ezért akarta megnézni a telefonomat? Miért tett ilyen lépéseket? Vagy mit gondolt rólam amúgy? Tök hülyén érzem magam,mert erre nem kaptam választ. Nagyon idegesnek tűnt és zaklatottnak. Azt mondta,hogy hagyjam békén,mert nagyon mérges. Nem tudom mit csináltam? Sosem viselkedett így a barátom. És én nem követtem el semmi rosszat szerintem. Megakarom tőle kérdezni,hogy mi volt a baj? De haragszik rám és amikor felhoztam a témát akkor megint rám szólt,hogy NE! Szerintetek ez normális???? Nem szeretnék vele szakítani,de ha nem bízik bennem vagy nem mondja el mi a baja akkor ne büntessen azzal,hogy folyton elutasító amikor megkérdezem mit vétettem? És érzem köztünk a feszültséget,hogy valami nem stimmel.
2018. márc. 5. 14:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az nem lett volna rossz ötlet. Akkor eszembe se jutott,hogy na akkor én is megnézem az ő telefonját. Csak hogy engem nem is igazán érdekel. Mit nézegessek rajta?benne?
2018. márc. 5. 14:54
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Engem az taglóz le, hogy te nem akarsz ezzel a szarral szakítani.
2018. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Semmit.

Itt nem az a lényeg, hogy kíváncsi vagy-e rá, hanem az, hogy átérezze ő is, hogy milyen helyzetet okoz ezzel a gyerekes viselkedéssel.


Ha ő minden ok nélkül feljogosítva érzi magát arra, hogy így viselkedjen azzal, akit elvileg szeret, az a minimum, hogy nem hagyjuk magunkat :)

Nem vagyok az ilyen óvodás megoldások híve, de, ja ő ebben a stílusban nyomul (én is 28 vagyok), akkor te sem tudsz máshogy

2018. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%

#9 eljárását preferálom. Annyi igazítással, hogy vagdalni nem kell, csak szép higgadtan még ondod, hogy vagy kétoldalú a transzparencia és eztán így csináljátok vagy mehet Isten hírével. Már csak azért is érdemes lett volna ezt, mert láttál volna egy reakciót arra, hogy neki van-e takargatni valója. A letorkolást meg ne hagyd neki. Amúgy a probléma gyökere szerintem inkább az volt, hogy akkor mobiloztál, mikor beszéltetek/vele voltál, nem az, hogy csalod vagy sem. Abba már csak belelovalta magát szerintem.

31/f

2018. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%

Durva. Ezen az oldalon sokan azért rögtön szakítanának, mert a srác féltékenységből meg nézte a kérdező telefonját?

Irigylem, hogy ezen az oldalon mindenki annyira tökéletes párkapcsolatban él, hogy ez már szakítóok.


Kérdező! Lehet a barátod visszahalott valami pletykát rólad és én sem értem, hogy szabadidejükben a barátod fiú haverjai miért neked írogatnak?

Én is jóba vagyok a barátnőim pasijaival, de semmiképpen nem velem beszélgetnek Facebookon és az én párom sem a barátnőimmel. Sőt én is furcsálnám, hogy a párom miért azokkal beszélget akiknek a párkapcsolati problémáimat is elmesélem.

2018. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
Fura, hogy a barátod haverjával beszélgetsz facen. Ez minimum szimpátia a részedről, ha rendszeres beszélgetések. Itt már valami elindult tudat alatt iránta. Meg fog téged dugni és még te vagy felháborodva. :-(
2018. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én simán dobnám ilyenért. Nem adja oda nekem a telefonomat? Kutakodni akar utánam? Keressen valakit, aki erre nedvesedik.
2018. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

#15

Én meg csak szánni tudom az olyan embereket, akiknek a bizalmatlanság nem azonnali szakítóok, mert ők még nem tapasztalták meg, milyen normális, egészséges, bizalmasan boldog kapcsolatban lenni. Mondjuk ha két hasonlóan defektes, önértékelési problémákkal küzdő és normális kötődésre képtelen egyén kerül össze, akkor szerencsés a helyzet, mert kölcsönösen keserítk meg egymás életét, a baj csak akkor van, ha az egyik fél mentálisan ép, a másik pedig egy féltékenykedő, bizalmatlan komplexusgombóc.

2018. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16%
Feltekenyseg sem azonnal alakul ki 2-3 xor megcsalnak valakit egy eletre benne marad..
2018. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Miért vagy vele?


Alaptalanul gúnyolódik, gyanusítgat, stb. Felejtős az ilyen ember.

2018. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!