Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutakodott a telefonomban miért érzem, hogy azóta valami nem stimmel? 21/L

Figyelt kérdés
Nincs rejtegetni valóm,de nem szeretem ha a személyes dolgaimban "kotorásznak". A telefonomon szoktam internetezni,zenéket hallgatni filmezni facebookozni stb. Vannak képeim a kutyámról,tájképek utazásos képek és magamról is pár darab. Nincs titkolni valóm,de nem szeretném ha barát,haver vagy a párom a telefonomban matatna. Én sem kértem el az övét és nem nyúltam bele nem néztem. Lett volna rá lehetőségem,de nem érdekelt sosem én bízom benne. A barátom meg egyiknap csak úgy megkérdezte,hogy picit megnézheti a telefonomat? Kérdeztem,hogy de mit szeretne rajta? Még sosem kért el. A hanglejtés sem tetszett. Kedves volt,túl kedves és éreztem,hogy valami baja van velem. Azt mondta,hogy csak megakarja nézni,vagy rejtegetni valóm van? De nincsen mit rejtegetnem mire kaptam válaszul,hogy akkor oda adtam volna telefont. Aztán ment a kérdezősködés meg a piszkálódás,hogy túl sokat telefonozok,mindig nyomkodom,kivel szoktam ennyit beszélgetni? Nyugodt volt velem végig. Egymás mellett ültünk és nem veszekedtünk,de mégis úgy éreztem mintha vallatáson lennék. Különben egy játékot használok sokszor. Farmerozok és azt szoktam "nyomkodni". Ezt neki is mondtam,de csak gúnyosan mosolygott rám. Nem hitte el. Aztán amikor kicsit kifakadtam,hogy haggyjon már ezzel,miért piszkálódik akkor lezárta a témát és hirtelen úgy csinált mintha megse történt volna a beszélgetésünk. Nem sokkal később pár napra rá este amikor elmentem zuhanyozni a telefonomat töltőre raktam. A barátom az ágyban olvasott. Mikor megyek vissza a szobába a párom nem is zavartatva magát a telefonomat nézegeti és nyomkodja. Nem érdekelte,hogy "lebukott" előttem. Elakartam tőle venni,minden hiszti kiabálás nélkül,de eltolt magától utána felemelte a karját. Én meg nem érem fel, mert törpe vagyok mellette. Amikor vissza adta akkor meg azt mondta,hogy hazudozó vagyok..ő tudta. Tudta,hogy hónapok óta beszélgetek "X-el" aki amúgy egy közös barátunk. Vagyis a barátom barátja, de nekem is az lett. Semmi olyat nem beszélgettünk így nem éreztem magam kellemetlen helyzetben,de akkor is zavart,hogy kutatott a telefonomban. Amikor kérdeztem,hogy mi rosszat tettem? Ezért akarta megnézni a telefonomat? Miért tett ilyen lépéseket? Vagy mit gondolt rólam amúgy? Tök hülyén érzem magam,mert erre nem kaptam választ. Nagyon idegesnek tűnt és zaklatottnak. Azt mondta,hogy hagyjam békén,mert nagyon mérges. Nem tudom mit csináltam? Sosem viselkedett így a barátom. És én nem követtem el semmi rosszat szerintem. Megakarom tőle kérdezni,hogy mi volt a baj? De haragszik rám és amikor felhoztam a témát akkor megint rám szólt,hogy NE! Szerintetek ez normális???? Nem szeretnék vele szakítani,de ha nem bízik bennem vagy nem mondja el mi a baja akkor ne büntessen azzal,hogy folyton elutasító amikor megkérdezem mit vétettem? És érzem köztünk a feszültséget,hogy valami nem stimmel.
2018. márc. 5. 14:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem fura,hogy másokkal is beszélgetek. Baj ha valaki szimpatikus? Ez durva. Ráadásul a barátom hívott el a társaságba szinte minden alkalom során. És így én is jóban lettem az ismerőseivel. Lányokkal fiúkkal egyaránt. Nem beszélgetek nagy dolgokról ezzel a sráccal. A barátom nem is tudom mire gondolt igazából. Fél mondatokban beszéltem vele facebookon. Meg még ezer másik emberrel nőkkel is. De lehet csak az a baj,hogy az ő ismerőseivel beszélgetek..erre féltékeny csak. Volt már olyan,hogy ismerkedtem egy sráccal aki elzárta a lehetőséget és azt mondta nem mutat be a haverjainak. Később kiderült,hogy csak nem akarta,hogy valamelyikük bepróbálkozzon nálam. Hát ez meg szánalmas. Abból az ismerkedésből nem is lett semmi. Remélem ilyen dolog áll ez mögött is. Vagy nem tudom...
2018. márc. 5. 17:21
 22/28 A kérdező kommentje:
Ha nem mondja el mi a baj + nem változtat akkor biztos,hogy szakítok vele.
2018. márc. 5. 17:21
 23/28 anonim ***** válasza:
10%

Hááát... nem tudom...

Megértelek, mert nyilván, ezért ki akad ki? Nem normális..

Viszont icipicit őt is megértem, és nem azért, mert jogosan akadt ki, hogy te beszélgetsz egy közös baráttal, hanem mert nem akartad odaadni a telefonod.

Én is tudom, hogy bármikor elkérhetném a párom mobilját, hogy belenézzek, itt van mellettem a gépe, jelszó nélkül, beléphetnék és nem teszem meg, és nem is fogom. Ő mondta, hogy bármikor használhatom bármelyik cuccát és ha akarom megmutat mindent. És azért nem fogom soha erre kérni, mert sosem mondta, hogy nem szabad. :D


Viszont ha már eleve úgy indítunk, hogy "nem akarom hogy belenézz" - akkor elindít az emberben egy kérdést, hogy miért nem akarja, ha nincs titkolni valója? Nem szabadott volna belenéznie nyilván az engedélyed nélkül, de lehet úgy gondolta, hogy saját magát meg akarja nyugtatni, és nincs veszteni valója - szerintem abban a pillanatban nem gondolkozott. De még egyszer mondom, nem őt védem, mert ezt utólag ő is megfogalmazhatná neked pontosan, hogy min akadt ki, nem pedig így bevágni a műhisztit.


Jó, oké, nem szereted ha a személyes dolgaidban kotorásznak... de miért? :D Akkor csak van olyan dolog, amit nem szeretnél, hogy lásson más. Ami nem baj. De jelen esetben, ha valamitől engem eltiltanak... akkor kezd érdekessé válni, ellenkező esetben meg lehet hidegen hagyna.

2018. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem szereti valaki, ha a személyes dolgaiban kotorásznak? Talán mert nem istállóban nőtt fel? Mert nem szereti gyereknek érezni magát, akit ellenőriznek?


Nekem semmi titkolnivalóm, ha az egész lakosságot felvonultatnánk a Hősök terére, hogy most mindenkinek megnézzük az internet history-ját, telefonon, laptopon, amit ki is törölt, rohadtul nem izgatna. De aki velem él, az tiszteljen annyira, hogy nem kutakodik, megérti azt, hogy ne nézegesse meg kíváncsiskodjon, akkor sem, ha a DM-től kapok emailt, hogy dupla pontokat kapok.


Komolyan nem fogom soha megérteni ezt a "ha nincs mit titkolnod, a kakádat is mutasd meg neki". Annyira óvoda.

2018. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes. Nem rég volt egy kérdés, amiben szintén srác kutakodott a barátnője telefonjában és ott ki is bukott a megcsalás. Ott senki nem mondta, hogy ez mekkora szörnyűség és még a sráccal kéne szakítani.

Az is érdekes, hogy minden olyan válasz ami arra utal, hogy a srác annyira nem is büdös phasz és meg is van indokolva, hogy miért nem azok le vannak pontozva.

2018. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
Azééért gyanús ez. Meghallgatnám a másik felet is, illetve, azért kiváncsi vagyok miket írogattál a haverjának. Van egy jó barátnőm, ezer éve együtt van a barátjával, sose csalta meg, de folyamatosan van valami srác az életében mellette akivel dumálgat, hagyja, hogy körbeugrálja, bókoljon, nyalja a seggét, mert élvezi. Fizikailag valóban nem csalta meg soha a barátját, de érzelmileg az összes lehetséges módon és szarrá is alázta nem egyszer. Amikor meg egyszer lebukott, ő is csak hápogott, hogy hát de ő nem csinált semmit és amúgy is mi az, hogy kutakodnak a cuccai között... Sajnos a nulla érzelmi intelligenciával rendelkező emberek ezt nem fogják fel, hogy nem csak a konkrét fizikai tény számít megcsalásnak, ennél jóval kevesebb is alááshatja a kapcsolatotokat. Ezen azért gondolkozz el.
2018. márc. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kellett lepontozni :D Direkt kiemeltem, hogy nem védem a srácot, erre nullákat kapok. Segítsen nektek a halál fa$za :D
2018. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak (26), fogalmam sincs miért :D Én csak egy másik nézőpontból közelítettem meg a dolgokat.
2018. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!