Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelt kérdés
szitu : van pasim 2 hete. Ma tudtam meg h csak szexre kellek neki, mert csináltuk és utána nem érdekeltem. És most hiányzik a szex. Használjam szexre? Megbeszéljem vele hogy csak szexelünk és kész vagy hagyjam?
2010. jún. 9. 14:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
De, k.rva jól fogod fel, akárcsak a többi ribanc. Úgy kell neked ha mindenki csak kihasznál, megérdemled.
2010. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
tudom h kihasznál, de ő nem tudja h én tudom h kihasznál, de ő sem tudja h én kihasználom:XDXDXD. Értitek:):)
2010. jún. 9. 14:53
 13/34 A kérdező kommentje:
erre a bölcs megállapításra most jöttem rá:):) Eddig nem használtak ki, de sosem fogok olyat találni akinek nem csak a szex miatt kellek. Szóval én is kihasználom őket:)
2010. jún. 9. 14:54
 14/34 anonim ***** válasza:
Fasza, dugj csak mindenkivel. Azt hiszed ettől leszel nagylány? Hát nem, ettől csak elásod magad a normális emberek szemében és még ha akarna is tőled valaki normális kapcsolatot, ha ezeket megtudja, utána már biztos nem fog.
2010. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
nem ettől leszek nagy. És nem is akarok nagy lenni. Elég nagy vagyok:XDXDXD De végülis mondom neki h csináljunk úgy mitnha járnánk de közben csak szexkapcsolatban vagyunk na ez milyen ötlet???
2010. jún. 9. 14:58
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi van az agyad helyén. Ócska ribanc vagy és még élvezed is.
2010. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Olyan f@sz itt mindenki...mintha nem lenne szükség ribancokra:D(persze konszolidált fajtára)

Amúgy meg miért ne nyugodtan csináld nyitott kapcsolat és annyi a dolog, csak ne rinyálj hogy nemi beteg vagy arra vigyázni kell mindig

2010. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
gumival csináljuk. anélkül még nem merem. Max úgy mennék bele ha ő nem feküdne le mással de tudom le fog:XDXDXD
2010. jún. 9. 15:01
 19/34 anonim ***** válasza:
én biztos ott hagytam volna már a helyedbe...komolyan nem értem a mai fiatalokat!ezért nincs se normális pasi,sem normális lány!vicc vagy,hagyd ott,és próbálj meg normálisan viselkedni,ha még tudod hogy kell!!!!
2010. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
tudom h kell köszi:D de én csak élvezem az életet ahogy mindenki más is:D
2010. jún. 9. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!