Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelt kérdés
szitu : van pasim 2 hete. Ma tudtam meg h csak szexre kellek neki, mert csináltuk és utána nem érdekeltem. És most hiányzik a szex. Használjam szexre? Megbeszéljem vele hogy csak szexelünk és kész vagy hagyjam?
2010. jún. 9. 14:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Kihasználni csak akkor tud, ha te többet vágysz,de nem kapod meg csak ő kapja meg amit akar.Ha téged nem érdekel h. csak szex van köztetek akkor az nem kihasználás és akár le is dumálhatjátok.amúgy lehet érzelmek nélkül is szeretkezni, én a párommal a 2. randinkon feküdtem le és akkor még nem voltam szerelmes, csak tetszett.Nem is ismertem előtte, szóval egy buliban találkoztunk elöszőr, ott összejöttünk, elmentünk egy randira, a másodikon meg már le is feküdtünk egymással.az tényleg igaz h.lehet h. a lányok választanak,de a pasik döntenek a nők "sorsáról".AMúgy vannak olyan kapcsolatok, ami komolynak indul,de a szexen kívűl semmi más nem működik vagy fordítva, minden jó csak a szex nem.

Csináld azt amitől te boldog vagy, várhasz is az igazi szerelemre,de lehet alkalmi kapcsolatod is.Szerintem a mai világ elég nyitott és rugalmas az ilyen kérdésekben.Lehet vannak akik k*rváknak tartanak,de egy érett férfi, tudja h. az embernek vannak szükségleteik.Ők se csinálnák ha nem így lenne.Na meg ne legyen már egy férfi annyira önző és beképzelt h. azt higyje csak ők feküdhetnek le vkivel kötötségek nélkül,de a lányok nem.Nekem nem volt még ilyen alkami partnerem, olyanom volt mint neked, h. kiderült h. csak arra kellek,de én nem maradtam vele,de ettől még én nem nézlek le és ha te így boldog vagy akkor csak magadra gondolj!!

25/l

2010. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond nincs, ha tényleg csak szexet akar tőle akkor csinálja, de én úgy veszem észre hogy kicsit többről van szó.

Magamból indulok ki: ha egy pasiról akivel 2 hete együtt vagyok, és kiderül hogy csak kihasznált, akkor nekem még szexkapcsira se kellene. Elküldeném a francba. Ezért gondoltam hogy a kérdező többet érez, vagy azt hiszi hogy ebből még lehetne valami, mert elég kis fiatalkának és tapasztalatlannak tűnik.

2010. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ezt a két hetezést nem igazán értem. Annyi idő alatt, ha elég időt tud egymással tölteni két ember simán meg lehet ismerni egymást rendesen. Nem 1-2 találkozásra gondolok hetente egy mozi, meg egy kávé szintjéig, mert az tényleg semmi.

Én egy bizonyos ponton túl már nem hajtanék egy nő után, ha neki nem hiányzik a szex velem.

2010. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
velem nem akarsz lefeküdni? :D 22F ha akarsz írj privit és megbeszéljük :D
2010. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!