Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire használjam ha ő kihasznál?

Figyelt kérdés
szitu : van pasim 2 hete. Ma tudtam meg h csak szexre kellek neki, mert csináltuk és utána nem érdekeltem. És most hiányzik a szex. Használjam szexre? Megbeszéljem vele hogy csak szexelünk és kész vagy hagyjam?
2010. jún. 9. 14:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ne parázd már túl! Nem kell minden apróságot itt megkérdezni! Mi fiúk is szoktunk csak szex miatt kapcsolatot fentartani lánnyal (lányokkal). Élvezd az életet, fiatal vagy még!

Take it easy!

2010. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
akkor miért tetted fel egyáltalán a kérdést ha élvezed az életet?nem értelek...
2010. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
mert nem tudom h melyiket csináljam, szexeljek érzelmek nélkül vagy pedig ne.
2010. jún. 9. 16:14
 24/34 anonim ***** válasza:
ahogy irtam,keress egy olyan srácot aki szeret és te is azzal szexelj ha már annyira akarsz!
2010. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
de olyat nem találok:SSS
2010. jún. 9. 21:50
 26/34 anonim ***** válasza:
dehogy nem,találni fogsz...csak kicsit változtass a hozzáállásodon:)
2010. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj olyan mélyre hogy érzelmek nélkül szexelsz. Inkább várj olyanra, aki szeret, és megérdemel. Neked is sokkal jobb lesz majd vele ha vársz rá. És utána akivel tényleg szeretitek egymást, lelkiismeretfurdalás nélkül, nyugodtan lehetsz együtt, és meglátod hogy jól döntöttél. Ha most érzelmek nélkül csak szexelsz, akkor már később sem lesz olyan érzés azzal sem akivel szeretitek egymást, és nagyon megbánnád. Nem a szexről szól az élet, hanem az a szerelem beteljesülése. Érzelmek nélkül soha nem szabad.
2010. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Szerintem nem kihasználni akarsz te senkit hanem szereted azt a fiut...
2010. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit. Szexkapcsolatból SOHA nem lesz szerelem. Egy pasi már az elején eldönti rólad hogy szexre kellesz vagy igazi kapcsolatra. Ha egyszer belekerültél a csak szex kategóriába, akkor nem kerülhetsz be a másikba. A pasik nem olyanok mint mi. Ők külön tudják választani a szexet a szerelemtől, mi viszont legtöbbször nem, és akaratlanul is elkezdünk kötődni a szexpartnerünkhöz.

Az egyértelmű számomra hogy te odavagy ezért a srácért, és azt hiszed hogy ha lábtörlőt csinálsz magadból, akkor majd szeretni fog. Nem fog. Talán nem kéne 2 hét után lefeküdni egy pasival, és akkor kiderülne hogy ő mennyire vesz komolyan. Egyébként nagyon ügyesen elhiteted magaddal, hogy dehát te is kihasználnád ugyanúgy őt, lehet hogy te elhiszed amit írsz, de én nem. Ő biztos hogy ki fog használni, te viszont a poklok poklát fogod átélni vele, mert látni fogod hogy tojik a fejedre.

2010. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
igazi ribanc ...
2010. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!