Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után meg ölelt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meg ölelt és nyugtatott harcoljak érte/értünk?

Figyelt kérdés

Ma nagyon ki borultam és taliztam az exemmel aki mikor át öleltem meg simogatta a hátam mikor elment is próbáltam 3 nap múlva meg ölelni de akkor nem engedte.2 hónapja szakítottunk és azt mondta már semmit nem lát bennünk és hogy felesleges folytatni, nem tudja hogy bízzon bennem.

Több éves a kapcsolatunk.



2018. márc. 7. 19:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem csaltam meg
2018. márc. 7. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak majdnem?És rájött,hogy kavarsz valaki mással?

Akkor azért érthető,hogy nem tud benned bízni ezek után.

Mást nem tudnék elképzelni,amit ne lehetne megbeszélni.

2018. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos talán rosszabb mint a megcsalás. Sűrűn veszekedtem vele, az utóbbi időben talány minden napra jutott valami
2018. márc. 7. 19:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha ezek után a tenyereden hordozod, megbékél, utána ülj le és kérdezd meg, hogy pontosan mit vár tőled, mit szeretne. Lehet, hogy nem fog azonnal válaszolni, de ha mond később ilyet, hallgasd meg és utána arra figyelj oda. Örökké.

23 N

2018. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

azt hülyeség volt leírni, hogy a nők bonyolultak, amiért te nem mersz tisztán gondolkodni.


mindenesetre szerintem érezhető, hogy a másik vágyik-e vissza vagy nem.


velem ez úgy van, hogy hosszú idő, mire kimondom a végét. előtte próbálom megbeszélni, változtatni. aztán szakítás után lehet még huzavona, 1-2 hónap is. de ha már eldöntöttem, nincs visszaút. több barátommal is szakítottam így, mikor még szerettem őket.

2018. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"harcoljak érte/értünk?" Harcolj! Kivont karddal az utolso csepp véretekig. Vagy automata gépfegyverrel! Mégis! Mi a sz-rt jelent nálad a harcolni szo? Visszakönyörgöd magad? Bugyi nélkül mész randira?
2018. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!