Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Barátnő vagy haverok ? Az az igazság hogy a legjobb barátommal nagyon ritkán tudok össze futni mert messze dolgozik,persze ha az ottani munkájuknak vége újra itt lesz a közelben.Ezen a héten itt volt így majdnem minden nap együtt lógtunk,persze az egész brancs 4-en vagyunk nagyon jó barátok,de a lógás csak úgy az igazi ha mind a 4-en ott vagyunk.A barátnőm nagyon mérges volt,hogy nem vele foglalkozom,de semmit nem ért meg,mi 4-en együtt nőttünk fel.A barátnőm állandóan morog,kb alá akar rendelni,csak nem megy neki,az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy néha k..rvára unom a jelenlétét kezd egy iszonyat jelentéktelen ember lenni,néha már azon is agyalok hogy kidobom,csak sajnálom is ezt tenni vele.Most választás elé állított még nem döntöttem,de ez szerintem iszonyat nagy g..ciség tőle.
2018. márc. 8. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az az elvárás, hogy megállapodjon, meg hogy "kalitkában éljen", és ne szórakozzon a barátaival. Ez semelyik életszakaszban se várható. De ha már barátnője van, akkor törődjön vele is. Igen, 23 évesen is. Nem a végletekben kell gondolkozni, hanem a középúton. Ha a kerdezőnek nehezére esik egyensúlyt fenntartani a haverok meg barátnő között, akkor nem való neki kapcsolat. Akkor olyan csajt keressen akivel csak dugni jar össze, aztán ennyi.
2018. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!