Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenkit felköszöntöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkit felköszöntött ma és ez zavar, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ugye nőnap van, a reggel mentünk vásárolni és egy csomó virág kiárusításhoz értünk, akkor esett le neki, hogy nőnap van.

Vettünk a női rokonoknak virágot, akinek szokott ő adni.

Én is kaptam utána egy rózsát.

Aztán elment dolgozni, az imént jött haza, leül mellém és elkezdi kiposztolni, hogy minden női ismerősének boldog nőnapot kíván.

Az még oké, hogy engem szinte elfelejtett, de akivel olyan viszonyban van, felköszöntötte már virággal, akkor miért 'nyal' itt Facebookon is be mindenkinek?

Nagyon zavar, hisz gondoltam ma(most este) legalább velem fog foglalkozni, de inkább az volt az első.

Nem hisztiztem neki, csupán belül nyomaszt ez. A barátnőim párjai nem foglalkoznak ilyesmivel, de ő mintha nagyon adna az egész közösségi hálóra. 22n


2018. márc. 8. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Felesleges hisztizned. Azt a fél órát kibirod még másokat is felkoszont, nem?
2018. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha nőnap alkalmából meglepett volna a rózsa mellé egy BMW-slusszkulccsal, nem kárognál ennyire, hogy egész nap a telefonját nyomkodja.
2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Én elég sértődős típus vagyok, de te amit csinálsz az valami borzalmasan szánalmas.

Ezzel mindent el is mondtam.

2018. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyenek miatt írják le olyan sokan az egész női nemet. Szánalmas.
2018. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincsenek a virágárusok, eszébe sem jutott volna. Képzeld, az én munkahelyemen mi is kaptunk a virágot, csokit meg szóbeli vagy e-mail köszöntést a férfikollégáktól, volt, akitől csak szóban, volt, aki virággal meg csokival ment körbe. Ez csak egy kedves gesztus. Képzeld, van nemzetközi férfinap is, november 19. Ne felejtsd el majd megköszönteni a párodat...
2018. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
zsanika te vagy az? ja varj, 22 éves. nem lehetsz az. :D
2018. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!