Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar ez a lány?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a barátom 22. Együtt élünk egy éve, de mindketten egyetemre járunk. A barátomnak főleg lánybarátai vannak, és szerintem nem veszi észre, ha van amelyik nem csak barátkozni akar. Vannak olyan barátai, akikkel én is jóban vagyok. Egyszer elkísértem vizsgázni, és amíg az egyik lány örült nekem, a másik, amint meglátott, lehervadt a mosolya.

Ez, aki engem nem igzán kedvel, koliban lakik, és pont útba esik a barátom egyeteméhez. Réggebben volt, hogy megbeszélték, hogy minden reggel várja a koli előtt, és együtt mennek be. Az én egyetemem is útba esik, és sokszor volt, hogy nem velem ment, mert az a lány várja.

Ez megszűnt, mert megbeszéltük. Viszont állandóan magázzák egymást. Lehet, hogy hülyeség, de engem kiakaszt és féltékeny vagyok.

(A lányt azután ismerte meg, miután összejöttünk)


2018. márc. 9. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Jól értem ,hogy neked az a bajod hogy a pasid magáz egy lányt? Akivel jóban van?

Vagy csak az a bajod hogy egyáltalán jóban vannak?

2018. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magázós dolog engem is zavarna, ugyanis 2018-ban két fiatal között ez színtiszta incselkedés, ilyen "kettőnk kis játéka" jellegű dolog. Ha mondjuk egy haveromat látnám így beszélgetni egy lánnyal, rögtön arra gondolnék, hogy ezek vagy dugnak, vagy dugni fognak.
2018. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség. Nekem is van olyan barátom, akivel magázzuk egymást, mert valahogy viccből így kezdtük, aztán ennél maradtunk. De soha nem feküdnék le vele.

Kérdező meg egy féltékeny marha, akinek pszichológus kell, nem párkapcsolat :)

2018. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ez a csaj viszont lefeküdne vele, kb. az összes kérdező által leírt jel erre utal. Nem kedveli a kérdezőt, pofákat vág ha meglátja, együtt sétálgat reggelente a sráccal, meg ez a magázódós cukiskodás... na ne játsszuk már a hülyét, legalább egymás között.


Kérdező, kolis bulikba szerintem kísérd el a barátodat, mert ha a lányon múlik, hamar becsúszik majd egy "apró baleset".

2018. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Én tuti mondanàm a pàromnak, hogy ezt léci ne.. Jobb ha őszinte vagy vele, csak akkor tud vàltozatni, ha tudja, hogy ez nàlad így nem oké
2018. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Rendesek vagytok.
2018. márc. 10. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!