Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyan tarthatom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyan tarthatom meg egy ferfi erdeklodeset hosszutavon?

Figyelt kérdés

legtobb nö elrontja es nem tud megtartani egy ferfit, elkezd feltekenykedni stb...

de ha csak ottvagyok hogyan tarthatom meg a paromat?


nem leszek unalmas?


2018. márc. 10. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem itt ezt nem fogják neked elfogadható módon elmondani:)
2018. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ha valakit már megtartani kell, meg foggal-körömmel ragaszkodni hozzá, az már régen nem jó.


Én sosem értettem, miért mondják, hogy "ú, ezt a pasid tartsd meg". Megtartani nem lehet, mert nem egy tengerimalac vagy egy hörcsög. Ha menni akar, akkor menni fog, mindegy, hogy mit csinálsz. Ha pedig maradni akar, mert szeret, akkor veled is fog maradni mindenféle játszmázások nélkül.


22/N

2018. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha magamból indulok ki: maradj igényes, külsődre figyelj, légy odaadó, kreatív, humoros, a szexben nyitott, amúgy pedig intelligens, hűséges, empatikus, házias. Na ennyire " egyszerű", és adott esetben légy jó anya.
2018. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

A szex fontos hosszú távon, gyerek és munka mellett is legyen néha... 40F

Előzőt meg nem értem miért pontozták le de mindegy ez egy ilyen oldal.

2018. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Tűrj el neki mindent, ne féltékenykedj, ne hisztizz, ne kérj számon semmit, ne nógasd, mosolyogj szépen és bólogass sokat.
2018. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Bologass sokat es vegezd 100% ban a haztartast, nyald ki a valagat csillogos fenyesre, nyeld le neki, misolyogj ha megcsal, masszirozzad a budos gombafeszek labat, de(!) csald meg ugy hogy kideruljon, hajitsd ki na akkor teperni fog erted!!!! Foleg ha gazdagabb, potensebb az illeto akivel lelepsz;))
2018. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha férfit akarsz megtartani, akkor miért nem férfiakat kérdezel?
2018. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom pont az a bajom, ha tul odaadoak vagyunk, es a szex is isteni, bele jutnak ebben a komfort erzetbe es rank unnak es nem ertekelnek.


De valszeg meg kell oket csalni ! :D

letotni az egojukat

2018. márc. 10. 21:29
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod és kidob, akkor jobban jártál?
2018. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Nalam bejott, sose jellettem egy faszinak, folton lestem minden szavat, szex jo volt....erre o nem tudta akar e gyereket meg ugz ereztem un, kiszamithato a jo”. Aztsn fogtam magam es leleptem egy gazdagabb, idosebb ferfival...lass csodat az exem szerelmes lett, naponta hivott hogy tehettem el h elhagytam hisz boldogok voltunk😂😂😂 kb egy evig megvadulva keresett azota a ferjemme valt parom mellett! Szanalmas!!!!!
2018. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!