Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyan tarthatom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyan tarthatom meg egy ferfi erdeklodeset hosszutavon?

Figyelt kérdés

legtobb nö elrontja es nem tud megtartani egy ferfit, elkezd feltekenykedni stb...

de ha csak ottvagyok hogyan tarthatom meg a paromat?


nem leszek unalmas?


2018. márc. 10. 15:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Ja es hozzateszem a pasik szenvedni szeretnek mert abban van a kihivas! Ami kiszamithato azt nem becsulik! Van egy mondas gabor zsazsa talan hogy mire lelepne a pasid tedd meg te hamarabb :) kar hogy erre en 35 evesen jottem ra nem husz evesen, de a lanyom lesz elmondom neki ne alazza magat, inkabb alazzon
2018. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

" kb egy evig megvadulva keresett azota a ferjemme valt parom mellett! Szanalmas!!!!!"

És ha te ilyen emberrel voltál, az nem szánalmas?


Szép dolog arra hallgatni párkapcsolati kérdésekben, akinek volt vagy nyolc férje... :D

2018. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

en is ugy erzem, h ebben van igazsag :


"Ja es hozzateszem a pasik szenvedni szeretnek mert abban van a kihivas! Ami kiszamithato azt nem becsulik! "

2018. márc. 12. 14:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Hat en nem banom ha nyolc ferjet gondolsz de a tapasztalat amit szereztem elhozta a boldogsagot! Lanyom lesz elmondom neki
2018. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Lifeishard ***** válasza:
100%

Azért ez számomra ijesztő és elkeserítő, hogy itt a válaszok többségéből süt a gyűlölettel határos rosszindulat.

Tényleg ilyen lenne a világ? Tényleg ilyenek lennének a párkapcsolatok???

Tényleg azt kell tanítani a gyerekeknek, a felnövő generációnak, hogy alázd meg a másikat? Mit várunk akkor majd tőlük? Gondoskodást, figyelmességet?

Kérdező, persze, hallgass csak a sok "jótanácsra"!

Nemtől függetlenül úgy tarthatod meg a másikat, ha megalázod, lábtörlőnek használod, fizikálisan/lelkileg bántalmazod - ha így csinálsz, elhiheted, soha a büdös qrva életbe nem leszel unalmas. Boldog sem, és lehet, hogy egyedül halsz meg, de kit izgat, nem igaz?

Véletlenül se próbáld meg a következőket:

- legyél úgy önmagad, hogy fejlődsz, tanulsz, alkalmazkodsz (= senki kedvéért nem viselsz álarcot, de igyekszel megismerni a másik embert és a másik nemet, igényes vagy a belsődre, külsődre és a viselkedésedre);

- tiszteled és becsülöd magad, van tartásod, mert tisztában vagy az értékeiddel (=nem vagy nagyképű, de tudod, mennyit érsz, éppen ezért nem csalsz és nem viseled el, ha téged csalnak);

- tudsz adni és kapni is (= őszintén tudsz örülni az ajándékoknak, mások örömének, elvársz, de szívesen nyújtasz is cserébe);

- van benned elköteleződés és szándék egy kapcsolat fenntartására, tudsz ésszerű kompromisszumokat kötni (- ezt nem kell magyarázni), ugyanakkor

- van életcélod, barátaid, olyan hobbid, amikről a pasid/csajod kedvéért sem mondasz le(= ez a szenvedély az, ami a másikat olyan kívánatossá teszi az ellenkező nem szemében);

- nem mászol a másik nyakára, nem akarsz mindig mindenről tudni, és te sem adod könnyen magad (tiszteletben tartod a határokat, és egy bizonyos fokig titokzatos vagy).

De Te nehogy így viselkedj!!! Hagyd meg a normális pasikat másoknak!

32/F

2018. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Milyen gyulolet?! Na majd ha nemi betegseggel jar a nogyogyaszhoz mert folyton megcsaljak akkor ne csodalkozzon! Soha de soha nem lehet vegletekig kedves, atverheto,naiv stb a pasikkal mert nem fogjak ertekelni. Olvastam hogy tudomanyosan igazolt, hogy sok esetben s ferfiakban felelem indukalja a szerelmet( nezd meg az olaszok hogy fosnak a Mammatol;)) bunkobbnal bunkobb noknek van tobb hapsija egyszerre. Voltam en mar a f..sz rosszabbik vegen, de en taktikat valtottam.
2018. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lifeishard ***** válasza:

Milyen gyűlölet??? Ami süt a válaszaidból.

"...de soha nem lehet vegletekig kedves, atverheto,naiv..." Ezzel egyetértek, de én nem is írtam, hogy ilyennek kell lenni. Ellenben írtam, hogy legyen tartás és határok. :)

Nem csak végletek léteznek, és őszintén sajnálom, hogy így gondolkodsz, remélem, idővel megenyhülsz majd.

Egy férfi pedig félelemből sosem fog szerelmet érezni - max. a kisfiúk, vagy a flúgosok. Ez esetben viszont ne csodálkozz, ha rossz embereket vonzol be...

2018. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteget olvastam a temaban....a femme fatale notol mindig felnek ellenben az osszes ferfi a laba elott hever :) nem a szurke konyvtarost becsulik meg, azokat elhagyjak! Ferfiak ha unatkoznak lelepnek! De mindenkit megunnak ez a borzaszto ebben:D de en megvazt mondom ha egy no erzi ezt akkor lepjen le!!!! En ha ereztem hogy sok beszedem falra hanyt borso, vagy kicsi gyanum volt hogy ez meg fog csalni otthagytam mind , de ehhez el kell mulni 30-nak
2018. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A nők is szenvedni szeretnek. Lehet ezért hűl ki minden kapcsolatom 3-4év után, mert megbecsülöm és a tenyeremen hordom őket és megszokják...
2018. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat !

"femme fatale" = dominans noket valoban nem szeretik a ferfiak annyiak ...

En is annak tartom magam, es persze, hogy en is egy nalamnal dominansabb ferfiat akarok. Csak, h abbol allando veszekedes jon.


Arra rajottem, hogy a ferfiak szeretik az egojukat fenyezni.

A ferfiak szerelmet nem eleg megszerezni egyszer, azt folyamatosan meg kell tartani, kulonben megcsalnak.

A jo szex.

Lassa benne az anyat !

Nah meg azt, hogy egyedul is megallod a helyed a nagyvilagban .

2018. márc. 14. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!