Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem szeret már?

Figyelt kérdés
Segítsetek,kérlek. 6 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van egy csodálatos 2 éves kislányunk is. Mostanában eléggé elhanyagol. Mondjuk mióta terhes lettem, már onnantól változott fokozatosan a kapcsolatunk megatív irányba. De eljutottam arra a pontra, hogy lehet ő nem is boldog már velem. Nem hív el sehova,inkább barátozik. Nem akar beszélgetni. Folyton a telefonját nyomkodja,tvzik.Én megértem fáradt munka után, de hétvégén is ez van. Attól is félek,hátha más van neki..1 évbe egyszer ha megdícsér. Pedig háztartásra,magamra is adok. Visszafogytam. Mégis ugy érzem nem néz nőnek. Más hasonló helyzetbe volt már?Megtudtátok oldani?

2018. márc. 10. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltötök gyerek nélkül kettesben?
2018. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétvégente két órát kb. max 3at.
2018. márc. 10. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Beszéld át a férjeddel, hogy mi zavar téged.

Lehet, hogy jót tenne nektek 1-2 éjszaka kettesben egy hotelben, hogy romantikázzatok.

Szoktatok szeretkezni?

2018. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha én kezdeményezek,akkor van. de ha én nem nyomulnék, ő se közeledne. már sokszor próbáltam vele beszélni de mindig az a válasz,hogy ő velem ellentétben dolgozik egész nap..és hogy én ne hisztizzek ezek miatt mert neki telefonozás, tv a kikapcsolódás.. tudom,hogy én csak itthon "dolgozom" de nekem az lenne kikapcsolódás ha újra órákat tudnánk beszélgetni,mint régen..:(
2018. márc. 11. 02:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megunt.Van neki más.A kettő közül válassz sajnos.
2018. márc. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszéld át a férjeddel, hogy mi zavar téged.

Lehet, hogy jót tenne nektek 1-2 éjszaka kettesben egy hotelben, hogy romantikázzatok.

Szoktatok szeretkezni?

2018. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kétszer küldte el, bocsi.

Tehát szerintem még mindig megoldás lehet egy wellnes hétvége kettesben, gyerkőc lehet a nagyszülőknél.

Mondd el neki, hogy számodra mi lenne pihentető és mire vágysz. De ne hisztisen, hanem inkább szerelmesen. Pl bújj oda hozzá, hogy olyan jó lenne beülni a kádba és beszélgetni. Vagy akár kompromisszum lehet, hogy nézzetek közösen valamilyen sorozatot, összebújva. Abban is van némi romantikus, utána tudtok róla beszélni. Pl amikor reklám megy, akkor menj oda hozzá, hogy letöltöttem ezt a sorozatot, megnézzük együtt? Amikor már alszik a pici. Tudom, hogy nem ez az álom közös program, de lehet, hogy ez tetszene neki. Néha nekem is csak arra van erom munka után, hogy filmezzek, de ezt tudom a párommal közösen.

Jön a jó idő, menjetek kirándulni, sétálni hármasban. Simán lehet, hogy ott is lesz alkalmatok .beszélgetni

Ha csak 2-3 órátok van közösen mozduljatok ki, pl mennetek étterembe vagy bármilyen randi jellegű dolog jó lehet.

Az ilyenek előtt kérd meg, hogy ne legyen a kezében a telefonja.

2018. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval azt mondod, hogy hétvégente 2-3 órát töltötök együtt maximum? Akkor milyen csodára vársz? Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de gondolom ti tipikusan az a házaspár lehettek, ahol a férj dolgozik. Ha hazamegy a felesége pörköltzaftos kinyúlt pólóban várja és utána lefekvésig arról beszél, hogy hány pelenkát használt ma el a gyerek és mi volt ma a gyerekkel.


Legalább a hétvégére passzoljátok le a gyereket valamelyik nagyinak havonta 1x-2x és menjetek el együtt vacsizni, moziba, kirándulni, vagy wellnessezni! Hiába adsz a háztartásra meg magadra, gondolom 0-24 a gyerek és a háztartás körül forog az életed és csak erről beszélsz. Ellenkező esetben (ha csak nem unt rád nagyon) lenne közös témátok és nem menekülne a telefonba meg a tv-be. Próbáld vele valahogy megbeszélni és változtatni a dolgokon, mert ha most nincs senkije, később lesz. Pár ismerősömnél "végigasszisztáltam" ezt.

2018. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha hazamegy a felesége pörköltzaftos kinyúlt pólóban várja és utána lefekvésig arról beszél, hogy hány pelenkát használt ma el a gyerek és mi volt ma a gyerekkel."

Te meg tipikusan az a fajta ember vagy, aki szerint rögtön a nő hibája minden. Biztos nem a pasi unt rá, csalja meg a háta mögött, neeem. A nő a hibás. Meg nem dolgozik? És neked ahhoz mi közöd? Vagy mi köze bárkinek is ehhez? Istenem...

2018. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te meg tipikusan az az ember vagy, aki képtelen mondatot értelmezni és használni az agyát. ;)
2018. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!